HaberlerListeler

İntenetin Yeni Yüzü Birdemis.Com

İçerik tarzı ile ön plana çıkan ve konulara farklı bakış açıları ile yaklaşan Birdemis içerik platformu, kullanıcılarına özel içerikler üretebilmektedir. Site yazarları güncel haberleri ele alarak ziyaretçiler için eşsiz nitelikte içerik üretmektedir.

Her bir yazar için oluşturulan sayfa, yazarlar hakkında detaylı bilgi barındırmaktadır. Yazarların biyografisi olarak tanımlanan bu sayfalar makale içerikleri ve takipçilerin gösterildiği birçok ayrıntıya sahiptir. Aynı zamanda yazarların içerik ürettiği kategorileri görmekte mümkün olmaktadır. Yazarlar için oluşturulan sayfaları takip ederek site içerisine eklenen her türlü içeriği ilk olarak siz görebilirsiniz. Böylece yeni haberlerden ve keyifli içeriklerden haberdar olarak kısa süre içerisinde bu içerikleri inceleyebilirsiniz. Yazarlık sisteminin işleyişi bakımından piyasadaki birçok projeye alternatif oluşturabilen Birdemis, hem sistemsel açıdan özgün hem de tasarım bakımından zengin bir yapıya sahiptir.

Yazarların keyifli bir şekilde içerik girebilmesi için içerik ekleme paneli oldukça basit ve kullanışlı bir şekilde tanımlanmıştır. Aynı zamanda bu panel üzerinden kullanıcılar ile etkileşime geçilebilecek materyallere ulaşmak mümkündür.

Birdemis platformu sadece yazar sistemi değil yazar ödüllendirme seçeneği ile dikkat çeken önemli bir projedir. Yazar ödüllendirme sisteminde ziyaretçiler yazara bağışta bulunabilir. Eğer kendisi için faydalı olduğunu düşündüğü bir konu olursa, site ziyaretçileri yazara bağış yapabilir. Böylece yazar için yatırılan ücret kısa süre içerisinde yazara aktarılır. Teknoloji, günlük haberler, trend başlıklar ve listeler üzerine odaklanan web sayfasının birçok alt konuya değindiği gözlemlenmektedir. Özellikle mobil uygulama haberleri bu konulardan bir tanesidir. Tüm kategorilerin fazlasıyla ilgi gördüğü sistemde en çok okunan makaleleri görebilmeniz mümkündür. Sağ tarafta bulunan en çok ilgi gösterilen içerikler aracılığıyla kullanıcıların hangi konulara ilgi gösterdiğini görebilir siz de bu içerikleri okuyabilirsiniz.

Sitede bulunan içerikler hakkında haberdar olabilmenizi sağlayan tek servis web sayfası değildir. Birdemis projesi sosyal medya kanallarını kullanarak ziyaretçilerine anlık bildirim gönderebilir ve yeni içeriklerden sizi haberdar edebilir. Sosyal medya hesaplarını takip ederek en yeni içeriğe siz ulaşabilirsiniz. İçerikleri görüntüleyebilmek için web sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Site üzerindeki tüm içerikler güncel haberlerden oluşturulmaktadır.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu