Komedi - EğlenceListeler

İnstagram’ın Yeni Fenomeni Average Rob

Gün geçmiyor ki instagram’da yeni bir fenomen ortaya çıkmasın. Bu fenomenlerin en yenisi Average Rob kullanıcı adını kullanan bir genç.

Average Rob ünlülerin fotoğraflarını alarak fotoğrafların içerisine kendisinin bu sahneye özel görüntüsünü photoshop ile ekliyor. Photoshop dediysek öyle bizim yerli yapımlar gibi değil tabi ki tamamen profesyonel bir yapım.

Fotoğraflara ilk bakışta gerçekten oradaymış bir görüntü ortaya koyan Average Rob instagram da yaptığı bir kaç paylaşımın ardından hayran sayısının artmasının ardından bu işi adeta bir meslek haline getirmiş ve bulduğu bütün ünlülerle bir fotoğrafı olmuş dersek yeridir.

Onu bazen Abd başkanı obama’nın yardımcısı, eminem’in kankası, brad pitt ve angeline jolie ikilisinin akrabası pozlarında görmeniz mümkün. Hayran sayısı yüz binleri geçen genç artık dünya çapında tanınan birisi.

Sizin bildiğiniz böyle içerikler varsa sizde üye olarak içeriklerinizi sitemize ekleyerek binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu