HaberlerListeler

Instagram’dan Fotoğrafı Yanıtlama Özelliği

Instagram üzerinden bir fotoğraf veya video aldığınızda artık alt bölümde bir yanıtlama  düğmesi olduğunu göreceksiniz. Bu düğmeye dokunursanız, orijinal fotoğraf anında sağ üst köşede bir çıkartma haline dönüştürülecek. İsterseniz orada bekletirken çeşitli faklı yazılar ekleyerek yanıt olarak gönderebilirsiniz.

Ama aynı zamanda Instagram’ın yeni özelliği sayesinde yazıyı, resmin istediğiniz bölümüne taşıyabilir,eğebilir ve etrafına resimler çizebilirsiniz. Bir videoyu yanıtlarsanız, Instagram’ın yalnızca videonun ilk karesinin bir ekran görüntüsü üzerinde çalışmanıza izin verecektir.

Fotoğrafın üzerine dokunursanız, orijinal fotoğraf ekranın üst yarısını doldurur. Daha sonra fotoğrafın alt yarısı için bir selfie çekebilirsiniz. Ya da karşınızdaki herhangi bir şeyin fotoğrafını çekip size gönderilen ve ekranın üst tarafında bulunan resmin altına yeni çektiğiniz resmi yerleştirip yanıt olarak gönderebilirsiniz. Bazen size gönderilen bir selfie deki kafa kısmının başka kafayla değiştirilmesi oldukça eğlenceli sonuçlar çıkarabilir.

Filtreleme uygulamak,fotoğrafınızı çizmek, çıkartmalar eklemek, metin yazmak ve bu yaratıcı araçları birlikte kullanarak size gelen mesaja yanıt olarak göndermek Instagram’ın yeni özelliği sayesinde yapabileceklerini arasında. Yanıtınızın mutlaka bir fotoğraf olması gerekmiyor. Bir video da kaydedip gönderebilirsiniz.

Daha da önemlisi, bu yeni yanıt modu direkt mesajlarla sınırlı olmayacak. Bir hikaye izliyorsanız,ekranın altındaki metin alanına hafifçe dokunarak bir metinle cevaplayabilir veya ekranın sol alt tarafındaki kamera simgesine dokunarak bir fotoğraf /video yanıtı gönderebilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu