Komedi - EğlenceYaşam - insan

İnstagramda Paylaşılan Fotoğrafların Arkasındaki Acı Gerçekler

 

Instagram’da paylaşılan fotoğraflardaki kişilerin bazılarına düzgün fiziğinden dolayı hayran gözlerle bakarız, hatta sırf bu fotoğrafları yüzünden onbin hatta yüzbinlerce takipçisi olan fenomenler bile olabiliyor. Tabi her zaman dediğimiz gibi ve daha önceden de paylaştığımız gibi bu fotoğrafların hepsine inanmamak gerekiyor. Teknoloji ilerledi eskiden 30 dakikaya yapılabilecek bir montaj şimdi cep telefonundan bile çok kısa sürelerde yapılabilmekte ve ortaya neredeyse tamamen bambaşka  fotoğraflar çıkmaktadır.

Bir instagram kullanıcısı da bu duruma isyan etmiş olacak ki sosyal medyada paylaşılan ve çok beğeni alan fotoğraflarda ki belirli bir açının veya emmenin ne kadar fotoğrafta göründüğünüzü değiştirebileceğini gösteren yan yana resimler paylaşmaya devam ediyor. Bazen yüklemelerindeki fark çok çarpıcı, aynı kız olduğuna inanmak zor. İşte o fotoğraflardan 30 tanesini sizin için bir araya getirdik ve güzel bir albüm oluşturduk. Aman dikkat edin bunlar yabancı ama Türkiye’de de bu tarz işlemler yaygınlaşmaya başladı, sizde fotoğraflarınızla çok oynuyorsanız yakında böyle bir listede kendinizi görebilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu