EDİTÖR BAŞVURU
Faydalı Bilgiler

Instagram Takipçi Satın Almak ve Takipçi Arttırma Yolları

Instagram takipçi sistemi ile coğrafi konum fark etmeksizin binlerce farklı insana ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. Kısa sürede takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Instagram Takipçi Arttırma Yolları

Instagram takipçi sistemi ile coğrafi konum fark etmeksizin binlerce farklı insana ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. E-ticaret sektörünün tüm dünyada yükselişe geçtiği bir zamanda hem firmaların hem de insanların şahsi olarak yaptığı ürünlerin satışı için en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri Instagram uygulamasıdır.

E-ticaret yapmak istiyorsanız ve ürününüzün satılıp satılmayacağından emin değilseniz şahıs şirketi, web site gibi masraf isteyen işlemleri en baştan gerçekleştirmek istemeyebilirsiniz.

Masraf etmeden önce ücretsiz bir şekilde Instagram’a koyduğunuzda ürününüzün beğeni alıp almadığı, satılmadığı konusunu test etmiş olursunuz. Fakat Instagram gibi bir uygulamada satış yapmanızın baş koşulu takipçi sayınızı arttırmaktır. Yeni açılan hesaplar için Instagram takipçi sayısını hızlı bir şekilde arttırmak zordur.

Instagram takipçilerinizi arttırmak için öncelikle sayfanızı ve ürünlerinizi görünür kılmanız gerekir. Öncelikle yeni bir hesap açtığınızda sahip olduğunuz diğer sosyal medya uygulamalarından bu sayfayı paylaşın. Tanıdıklarınız ve onların tanıdıkları ilk takipçi kitlenizi oluşturur.

Hesabınızda fotoğraf ve video paylaşmaya başladığınızda etkileşimleri gönderileriniz üzerinden alırsınız. Siz devamlı gönderi paylaşımı yapsanız bile bazen takipçilerin gelme hızı düşebilir ya da durabilir. Bu durumda yapılması gereken şey gönderi paylaşmaya devam etmek ve bol bol etkileşimde bulunmaktır.

Gönderilerinizde etkileşimi maksimum seviyede tutmak o gün için en trend hashtag konularını tespit edip gönderilerinizi etiketlemektir. Hashtag sayfasında hesabınız görünür durumda olur.

Takipçi sayınızı arttırarak, daha profesyonel gözükebilir ve hedef kitlenize güven verebilirsiniz. Takipçi arttırmak için buraya tıklayıp detaylara ulaşabilirsiniz.

Instagram Takipçi Satın Almak

Instagram Takipçi Satın Almak

Instagram üzerinden trend hashtag konularını bulup gönderilerinizi etiketlemek sayfanızda etkileşimi arttıran yöntemlerden biridir. Instagram takipçi sayısının artmasında hashtag konuları büyük yer tutar. Kullanıcılar bir konuyu merak ettiklerinde ya da o konuyla alakalı sayfalara ulaşmak istediklerinde hashtag linklerini kullanırlar.

Gönderilerinizi hashtag linklerine etiketlediğinizde sizi takip etmeyen kullanıcılara da ulaşmış olursunuz. Burada dikkat edilmesi gereken husus günün trend hashtag konularını seçerken sizin sayfanızın konseptiyle alakalı olanlarını seçmektir. Sayfa konseptinizle alakalı olan hedef kitlesine bu şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Instagram uygulamasında yazı karakteri ile bir sınırlama yapılmadığı için gönderilerinize dilediğiniz kadar hashtag ekleyebilirsiniz. Etkileşim arttıkça gelen takipçi oranı da artışa geçecektir. Instagram takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız güvenilir sitelerden takipçi paketleri de satın alabilirsiniz.

Takipçi paketleri oldukça cüzi rakamlarda satın alınırlar ve gerçek kullanıcı hesapları anında hesabınıza tanınır. İnsanlar sayfanızdaki takipçilerin çokluğunu gördüklerinde sayfanızı merak ederler ve doğal olarak takipçi sayınız artmaya başlar. Dikkatli olmanız gereken husus bedava takipçi arttırabileceğinizi söyleyen sitelerdir. Bu siteler kötü amaçlıdır ve sizden kişisel bilgilerinizi alarak başka yerde kullanabilirler ya da hesabınızın şifresini istediklerinden hesabınız çalınabilir.

Instagram için takipçi paketi satın almak istediğinizde güvenilir sitelerden uygun fiyatlı paketler satın almak güvenilir bir yoldur. Takipçileriniz çoğaldıkça sayfanızdaki etkileşim de artar ve ürünlerinizin satış oranı da aynı oranda artmış olur.

Instagram Takipçi Çekilişi

Instagram sayfanızda takipçilerinizle etkileşimi arttırmak için gerçekleştirebileceğiniz etkinliklerden biri çekilişlerdir. Instagram takipçi sayınız çekilişler sayesinde oldukça artar. Sayfanızda en çok beğeni alan ve satılan ürünleri belirleyerek belirli aralıklarla bu ürünleri çekiliş ile sınırlı sayıda kişiye hediye edebilirsiniz.

Instagram çekilişlerine katılmak için bazı kurallar koymalısınız. Örneğin sayfanızdaki çekilişe katılmak için sayfanızı takip etmek şartı, bir arkadaşı gönderi altına etiketleme şartı gibi kurallar koyabilir ve takipçi sayınızı bu şekilde de arttırabilirsiniz.

Instagram hesabınızı diğer sosyal medya hesaplarınıza bağlayabilirsiniz. Facebook kullanıyorsanız ve Instagram hesabınızı Facebook hesabınıza bağladığınızda Instagram üzerinden fotoğraf paylaştığınız zaman Facebook sayfanızda da yayınlanır.

Gönderilerinizi herkese açık yaptığınızda insanlar gönderinizi beğendikçe sizi takip etmeyen kişilerin ana sayfasına düşersiniz. Instagram takipçi arttırmak etkileşimi yüksek tuttuğunuz sürece doğal olarak artabilen bir durumdur. Siz de takip ettiğiniz kişilerin sayfasına girerek gönderilerin altına yorum yapabilir ve diğerlerinin gönderilerini beğenebilirsiniz.

Bu şekilde sayfanız daha çok görünür olur ve sizi görenler takibe gelirler. Sayfanıza gelen takipçiler ile iletişim kurmanız gerekir. Size gelen yorumlara cevap yazın, özel mesajlara kısa sürede dönün ve takipçilerinizle etkileşimi hiç kesmeyin. Eğer farklı bir sitede blog sayfanız varsa Instagram sayfanızı buradan da yayınlayın.

Instagram hesabınıza yüklediğiniz fotoğraflar kaliteli ve yüksek çözünürlüklü olsun. Sayfanızda etkileşim arttıkça takipçi sayınızda artarak büyüyecektir.

İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

2 Yorum

  1. instagram takipçi satın almak zararlı mı?
    Bence hem zararlı hem zararsız.
    Sürekli sponsor çıkacak olan ve yeni açılmış bir işletme hesabı, kendini popüler göstermek için alabilir. Ama surekli değil 1 defa.

  2. Şahsen benim işyerim olsa ve işimin instagram hesabı olsa ben takipçi satın alırîm. Ki bu zaman ye kürküm ye zamanı. Çok takipçin olduğunu göstericeksin ki yaptığın işi popüler bilsinler diye. Hem etkileşim de olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu