HaberlerListeler

Instagram Hesap Silme

Çok sayıda insan sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Üstelik bir kişi birden fazla sosyal medya hesabına sahiptir. Bunun nedenini günümüzde birden fazla sosyal medya platformunun bulunmasıyla açıklayabiliriz. Sosyal medya hesaplarıyla tanıdığımız ya da tanımadığımız birçok insana ulaşabiliriz.  Sosyal medya hesaplarımızı açmak oldukça basittir ancak bir süre sonra farklı nedenlerden dolayı sosyal medya hesabımızı kapatmak zorunda kalabiliriz veya kapatmak isteyebiliriz.  

Sosyal medya platformları arasında daha çok fotoğraf paylaşmak amacıyla kullandığımız instagram hesaplarımızı açmak oldukça basittir. Instagram hesabınızı geçici olarak kapatmaya hesabı dondurma denilmektedir. Peki fotoğraf paylaşım amaçlı Instagram hesaplarımızı kalıcı olarak silmeye karar verirsek Bunu ne şekilde yapabiliriz? Instagram hesabınızı silmek için  https://instagram.com/accounts/remove/request/ linkini kullanmanız gerekmektedir. Buradaki linkte çıkan adrese Instagram hesabınızla giriş yapmalısınız. Instagram hesabınızın açılmasının ardından açılan sayfada size Instagram hesabınızı neden kapattığınız sorulacaktır. Bu seçenekler arasında hesabım başkasının eline geçti, gizli bir hesap istiyorum, gizlilikle ilgili endişelerim var,  bir kullanıcıyı takip etmeyi bırakmak istiyorum gibi seçenekler mevcuttur. Bu seçeneklerden bir tanesini seçerek aşağıda şifre için ayrılan yere Instagram şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Instagramın sizden tekrar şifre isteme nedeni sizden başka birinin bu işlemi gerçekleştirmesini önlemektir. 

Şifrenizi doğru bir şekilde girerek hesabımı sil butonuna tıklayarak Instagram hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Hesabınızı silmenizin ardında Instagramdaki tüm bilgileriniz ve fotoğraflarınız Instagram hesabınızla birlikte silinecektir. 


pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu