ListelerTasarımlar ve Sanat

İnsanları Görünmez Yapan Sanatçının Eserlerinden Oluşan Harika Sergiden 10 Tablo

Resim sanatçısı olan Ben Heine, eşsiz bir proje hazırlayarak eşine az rastlanır güzellikteki tabloları ile bir araya getirmeye karar verdi. Hazırladığı projenin amacı tablo önüne geçen insanların dışarıdan bakıldığında görünmemesi.

Uzunca bir araştırma ve plan evresinin ardından Ben Heine kendi boyadığı tablolarla tamamen uyumlu kıyafetler diktirdi. Bu kıyafetleri ve bunları giyecek olan ziyaretçilerin durması gerektiği yeri de titizlikle hazırladıktan sonra iş sadece sergiyi açmaya geldi. Muazzam bir çalışmanın sonucu olan sergiye gelen herkes gözlerine inanamadı. 

Sosyal medyada da paylaşılan bu eserler sayesinde artık sanatçı da herkes tarafından tanınır biri oldu. İşte Ben Heine’nin açmış olduğu sergide yer alan onlarca fotoğraf arasından sizler için seçtiğimiz 10 tanesini aşağıda görebilirsiniz. pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu