İlginç BilgilerListeler

İnsanın Bir Daha Yemek Yememesine Sebep Olabilecek 7 Yemek

1. Balut

Balut

Bu yemek resmen insanlık dışı bir şey. Yenile yemek henüz 16-17 günlük ördek embriyosu. Bu sokaklarda bulunan satıcıların sattığı ve Laos, Kamboçya ve Vietnam’da çok ünlüdür.

İlgili Makaleler

2. Shiokara

Shiokara

Deniz canlılarının sadece iç organları alınarak bunlara tuz, su ve prinç ekleyip 1 ay bekletildikten sonra yeniliyor tabi midesi kaldıranlar yiyor.

3. Beondegi

Beondegi

Kore’nin meşhur ipek böceği pupası haşlaması.

4. Çekirge

Çekirge

Çok vitaminli ve protein kaynağı olduğu bilinmektedir. Asya ülkeleri şişte kızartıp meksikalılar ise limonlu severler.

5. Black Ivory Kahvesi

Black Ivory Kahvesi

Kilogram fiyatı 1100$ olan Black Ivory Kahvesinin bir filin kahve çekirdekleri yedikten sonraki dışkısından yapıldığını söyleyelim bize yeter.

6. Surströmming

Surströmming

Bu yemek mayalanmış Ringa balığından yapılmaktadır. Çok kötü kokusu nedeniyle sadece konserve olarak satılmaktadır ve kimse evinde yemiyor. Hoş yiyende niye yiyorsa böyle bir şeyi o da bilinmez.

7. Witchetty grub

Witchetty grub

Aborjinlerin en favori yemeklerinden birisi Witchetty grub tahta güvelerin lavralarından başka bir şey değil

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu