EDİTÖR BAŞVURU
Teknoloji

Infinix Hot 11S teknik özellikleri ve fiyatı belli oldu

Hindistan'da Eylül 2021'de piyasaya çıkacağı söylenen Infinix Hot 11S modelinin teknik özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Geçtiğimiz Nisan ayında açıklanan Infinix Hot 10S modelinin arından ortaya çıkan haberlere göre Hot 11S modeli tanıtılacak. Henüz çıkış tarihi konusunda net bir tarih verilmezken söylentiler Eylül 2021 olacağı yönünde.

Infinix Sıcak 10S
Infinix Hot10S

Infinix Hot 11S Teknik özellikleri ve Fiyatı

Hindistan’da ilk olarak piyasaya çıkması beklenen modelin bazı teknik özellikleri belli oldu. Helio G88 yonga setinden güç alacak olan telefonda 4GB/64GB ve 6GB/64GB gibi iki farklı versiyonu olacak. Fiyatlar isse 135$ ve 150$ olarak belirlendiği söyleniyor.

Ekranı, şarj hızı, kamera özellikleri gibi bir çok özellikle ilgili bir sızıntı olmadı ama önümüzdeki günlerde yeni bilgiler gelebileceğini söyleyebiliriz.

Kaynak

İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu