ListelerOyun Dünyası

Immortal: Unchained Oyunu İncelemesi

Öncelikle oyunumuz gelecekte geçiyor ve oldukça fantastik ögelere sahip. Immortal: Unchained’da Cosmos’u görebilen eski bir yapı tarafından korunan yaşayan bir silahız ve Tufan’ı durdurmak için tekrardan göreve atanıyoruz. 

Oyunun tasarımcısı Sebastian Thorwaldsson, IO’nun bir refleks oyunu olmadığını ve bunun yanı sıra oyunda bol bol öleceğimizi söylüyor. Burada eklememiz gereken bir diğer şey ise oyunda öldüğünüzde gerçekten acımasız bir sistemin sizi bekliyor olduğu. Her ölümünüzde zorla kazandığınız o envanterinizi kaybediyorsunuz ve kazandığınız yere geri dönüp tekrardan onun için uğraşmanız gerekiyor. “Böylece hatalarınızdan ders alıyorsunuz” diyede ekliyor psikopat oyun yapımcısı. Souls evrenini sevenlerin kaçırmaması gereken bir oyun geliyor. Şimdiden yerlerimizi aldık bekliyoruz. 

Immortal: Unchained Çıkış tarihi

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya çıkacak olan oyunun çıkış tarihi net olmasa da 2018 yılının 2. çeyreği diyebiliriz.

Immortal Unchained – Announcement Trailer

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu