DiğerHaberler

İmamoğlu Galatasaray-Kayserispor maçını tribünden takip etti

Spor Toto Süper Lig’in 29. Haftasında Türk Telekom Arena’da Galatasaray ve İstikbal Mobilya Kayserispor arasında oynanan mücadele önemli anlara tanıklık etti. Çok tartışılan seçim sonuçları sonrasında mazbatasını alarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, seçim öncesinde sözünü verdiği maçı tribünden izleme eylemini gerçekleştirdi.

Karşılaşmayı Galatasaray kazandı

Galatasaray’da Diagne (2) ve Nagatomo’nun attığı goller, Kayserispor’da ise Kravets’in kaydettiği skor ile 3-1’lik sonuçta biten karşılaşma sonrası İmamoğlu çeşitli açıklamalarda bulundu.

İlgili Makaleler

Maç sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu

Basın mensupları karşısında geçen İmamoğlu, Türk futbolu adına güzellikler istediğini belirtirken hem spor ile hem de kulüpler ile bir arada olacağını söyledi. 

Şehir ile bütünleşmenin kuvvetli bir yolunu bulacağını söyleyen Ekrem İmamoğlu mücadele hakkında da çeşitli değerlendirmelerde bulundu. Galatasaray’ın iyi bir skor ile maçı bitirdiğini ve Kayserispor’un iyi bir mücadele sergilediğini söyleyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı maça sporun enerji, mutluluk, sevinç ve barış olduğunu; kendisinin tribüne bunları almaya geldiğini ifade etti. 

Tribünde güzel görüntüler

Galatasaray taraftarları arasında maçı takip eden Ekrem İmamoğlu, tüm müsabaka boyunca çok keyif aldığını ve taraftarlar arasında çok mutlu olduğunu söyledi. Hem maç öncesinde, hem maç sırasında hem de maç sonrasında taraftarlar ile birçok fotoğraf çekilen ve tüm karşılaşma boyunca taraftarlar ile bütünleşen İstanbul Belediye Başkanı’nın bulunduğu tribünden güzel görüntüler ortaya çıktı.


“Kulüplerle her yerde olacağız”

İmamoğlu, tribünden takip ettiği ve Galatasaray’ın 3-1’lik üstünlüğü ile biten maç sonrasında; “Türk futbolu adına güzellikler olsun istiyorum. İstanbul’da özellikle 3 büyük takım Türk futbolunun lokomotifi. Bundan sonra biz sahalarda olacağız. Sporla, kulüplerle her yerde olacağız. Şehirle bütünleşmenin kuvvetli bir bağını yakalayacağız.”  ifadeleri ile birlik ve beraberlik mesajları verdi.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu