Sağlık

İlk Cerrahi Operasyonumu Yaşadım (Badem Göz Estetiği)

Aslında bakarsak benim ki ihtiyaçtan doğan bir cerrahi işlemdi fakat size mutluluğumu anlatmak istedim. Genetik olarak bulunan göz kapağı düşüklüğümü artık estetik bir operasyonla sonlandırdım. Yaklaşık 4 Yıldır beni ciddi şekilde rahatsız eden göz kapağı düşüklüğüm yaptığım araştırmalar sonucunda beni badem göz estetiği olarak bilenen cerrahi operasyona yönlendirdi.

Peki Badem Göz Estetiği Nedir?

Badem göz estetiği adında anlaşıldığı gibi dışarıdan bakıldığı  zaman göz çevresi hatlarının bademe benzediği için bu adı almış. Ben ne kadar bir bademe benzemesem de operasyondan oldukça mutluyum :)  Operasyonun ilk aşamasında doktorumla görüştüm ve göz çevremi muayene etti kalemle bir şeyler çizdi ve burayı kesip üst kısımla birleştireceğiniz söyledi. Durun hemen korkmayın :) sandığınız kadar korkutucu bir süreç değil aslında bakarsanız keyifli ve acısız bile diyebilirim. Peki bu operasyon ne kadar sürdü diye merak edeler için;

Peki Badem Göz Estetiğini Nerede Yaptırdım ve Fiyatları ne kadar?

Operasyon süreci ve sonrası

İlk başta bu süreci merakımdan bende sormuştum doktor kişiden kişiye farklılık gösterir dedi bende şaşırdım. Oda bana merak etme en fazla 15 dk farklılık gösterir gibi bir yanıt verdi :)

Benimki yaklaşık 1 saat gibi bir şey sürdü acı falanda hissetmedim.

İyileşme Süreci.

İyileşme sürecim oldukça hızlı oldu ben şöyle 3 5 ay yüzümde izler kalır falan sanıyordum ama benim 1 ay bile geçmeden yüzümde iz falan kalmadı şimdi hem bakışlarım çok seksi=) hemde sağlığım yerinde. Sağlık derken dünyayı daha rahat görebiliyorum :)

Peki Badem Göz Estetiğini Nerede Yaptırdım ve Fiyatları ne kadar?

Ben internette Estetikce diye bir yer buldum ilk başta konuştum ortalama bir fiyat falan aldım telefondan sonra muayeneye gittim ücretsizdi Sarıyer de sun plazadaymış yerleri. Ben sordum doktor bey cevapladı ben sordum onlar cevapladı. Sonra geldik gerçek ücretlere orada söylediği rakamı maalesef ki şuanda söyleyemiyorum sizlere Sağlık Bakanlığı buna da karışır olmuş. Ama sizde isterseniz Aşağıya bırakacağım linkten fiyat alabilirsiniz. Faydam olduyça çok mutluyum.

Site: https://www.estetikce.net/badem-goz-estetigi/

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu