İlginç BilgilerListeler

İlginizi Çekebilecek Acayip Gerçekler

İlginç ama gerçek bilgileri öğrenmenin size ne faydası olacak açıkçası bizde bilmiyoruz fakat olur da bir arkadaş ortamında konusu açılırsa en azından elinizin altında böyle saçma bilgiler var diye övüne bilir veya bu bilgileri olmadık yerde söyleyerek sizin ne kadar belgesel kanalları izlediğinizi kanıtlayabilirsiniz. İşin şakası bir tarafa dersek öğrenmenin kimseye bir zarar olmayacağını bildiğimiz için size acaip ama gerçek bilgilerden bazılarını sunuyoruz. Oku kardeşim okumanın sana zararı olmaz. :)

1. Pulmonoscorpius Kirktonensis

Pulmonoscorpius KirktonensisMilliyet

Tarih öncesi böcekler oksijen seviyelerinin çok daha yüksek olması nedeniyle çok daha büyüktü. Pulmonoscorpius kirktonensis (nefes alan akrep) türü bir kedi kadar büyüyebilen bir böcek türüydü.

 

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu