HaberlerTV Yayınları

İlber Ortaylı’dan Fatih Sultan Mehmed Dizisi ve Kenan İmirzalıoğlu Yorumu

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi

CNN Türk’te yayınlanan Hafta Sonu programının konuğu ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, sunucu Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı ve yorumlarıyla renk kattı.

Konu dönüp dolaşıp yeni tarih dizisi olan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisine geldiğinde dizi hakkında ki görüşleri sorulan İlber Ortaylı, kısa bir süre sonra Kanal D ekranında izleyiciyle buluşacak olan dizi ve dizinin başrol oyuncuus Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili yorumlarda bulundu.

İlgili Makaleler

İlber Ortaylı, 2018 yılının en merak edilen projesi ile Fatih Sultan Mehmed‘i Kenan İmirzalıoğu’nun canlandıracak olması konusunda; oyunculuk çok önemlidir, daha önceki Muhteşem Yüzyıl dizisinin de iyi oyuncular ve müzikleri sayesin çok izlendiğini ama senaryo yoktu ortada dedi. Eğer Fatih dizisi de öyle olacak sa bu kesinlikle kabul edilemez dedi.

İlber Ortaylı, Fatih Sultan Mehmet’i Canlandıracak Kenan İmirzalıoğlu’nu Yorumladı

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu