EDİTÖR BAŞVURU
ListelerYaşam - insan

İkizler Burcu Hakkında Bilinmeyenler

Bugüne kadar hep ikizler burcunu gömdüler ama ben size onların aslında o kadar da korkulacak kişiler olmadığını kanıtlamak istiyorum…

Ikizler burcu canlı, hareketli, enerjik, yaşam enerjileri hep üst düzeyde olan,nazik,kibar,sevimli ve gayet hoş insanlardır. Ve en önemlisi fazlasıyla zeki pratik insanlardır. Onları asla tek bir konu ile ilgilenirken göremezsiniz çünkü bu hiç onlara göre değildir. Aynı anda bir kaç konu ile ilgilenip ve başarıya ulaşan kişilerdir. Onların doğasında kaybetmek yoktur. Aldıkları işi mutlaka başarıya ulaştırırlar. Ve bunu zekalarına da borçlular. İlgilendikleri her konuda mutlaka başarıya ulaşır ve zirveye yerleşmesini iyi bilirler.

Ikizler demek iki yüzlü demek değil aynı bedende iki farklı karakter demek. Biri buradayken diğeri çok farklı uzak bir yerde olabilir. Buda onların çok hızlı düşünüp hemen fikir üretmesine yardımcı oluyor. Evet dediğim gibi çok çabuk fikir üretebilen pratik insanlardır. Yani ellerinden her iş gelir. Hemen hemen her konuda fikri olan insanlardır çok az bir bilgiyle insanlara çok bilgili oldukları izlenimi yaratırlar. Öğrendikleri bilgi çok iyi kullanmasını bilirler. Tabi bu işte yine devreye zekası giriyor.

İkizler Burcu 2020 yorumları

Evet ikizler burcu böylesine iyi bir burç. Kendi  kalbi kırılsa bile bir başkasının kalbini kırmayı aklından geçirmez. Tabi çok canı yanmadığı sürece.insanları ve doğayı çok severler.

Tabi her güzelin bir kusuru vardır. İkizler burcunun ki sinirli olması. Sinirleri her daim gergin olan insanlardır. Ama saman alevi gibidir sinirleri. Çabuk parlayıp çok çabuk sönerler. Kalp kırmayı sevmedikleri için çok fazla küs  kalıp kin tutmazlar.

Ayrıca özgürlüğüne çok düşkün insanlardır. Kısıtlanmayı,kendine karışılmasını ve emir almayı hiç sevmezler. Bir eline özgürlüğünü bir eline dünyayı verin gezip dursun. Farklı yerler gezip seyahat edip yeni yüzler ve farklı kültürler tanımayı çok severler.

Böylesine yaşamayı seven,hayatı dolu dolu yaşayan,insanları mutlu etmesini seven birini kim sevmez ki!

İkizleri sevmeyenler bir daha düşünsün…

Originally posted 2021-11-19 09:47:22.

İlginiz Çekebilir

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu