HaberlerTürkiye

İki lise öğrencisi el ele tutuşup ikinci kattan atladılar

Gün içerisinde öğrenilen habere göre 2 liseli genç Gaziantep’te inşaat halindeki bir binada el ele tutuşup kendilerini 2. kattan aşağıya bıraktılar. Olayın arkasında son dönemlerde ailelerin korkulu rüyası olan mavi balina oyunu olduğundan şüphelenen polis ekipleri olayı daha derinlemesine araştırmaya başladı. Gençlerin son günlerdeki hal ve hareketlerinin yanı sıra arkadaşları ile kurmuş olduğu ilişkiler de ele alınacak.

Toplamda 12 katlı olan binanın çatı katına çıkmak isteyen gençler inşaattaki işçilerin uyarısı üzerine çatı katına çıkmaktan vazgeçip kendilerini 2. kattan aşağıya bıraktılar. İşçilerin direkt olarak 112 acil yardım ekiplerini aşamasının ardından olay yerine gelen ekipler iki gençten S.K. isimli kişiyi Şehitkamil Devlet Hastanesi’ne, P.Ş. ise hayati tehlikesi olması nedeniyle Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırdı.

Arkadaş olan iki genç kızın 15-16 yaşlarında olduğunu öğrenen ekipler olayı daha derinlemesine incelemek üzere araştırmaya koyuldu. Akıllara gelen mavi balina oyundan da şüphelenen yetkililer, gençlerin ailelerinin ifadelerine başvurarak son günlerdeki tutumları hakkında bilgi edinecek.

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesi Fıstıklı Mahallesi’nde yaşanan vakada S.K. ve P.Ş. isimli 2 genç kızın sağlık durumu hakkında net bir bilgi yok, ancak en az birinin durumunun ağır olduğu belirtildi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu