HaberlerTürkiye

İDO Seferlerinde Değişiklikler Yapıldı

24 Mart Pazar günü Yenikapı miting alanında yapılması planlanan büyük mitingden dolayı İstanbul Deniz Otobüsü seferlerinde bazı iptal ve değişiklikler meydana geldi. Sefer saat değişikliklerinin sadece miting günü öncesi ve miting günü olduğunu hatırlatan yetkililer, miting sonrasında seferlerin olağan düzenine geri döneceğini açıkladı.

İstanbul Deniz Otobüsü Seferlerinde İptaller

Pazar günü yapılacak olan Yenikapı mitinginden dolayı İDO, Yalova ve Bursa seferlerinde iptal ve saat değişikliklerine gittiklerini açıkladı. Mitingden dolayı 13.45- 15.45 saatleri arasında Yenikapı- Yalova arasında olan seferler karşılıklı olarak iptal edildi.

İstanbul Deniz Otobüsleri yetkililerince yapılan açıklamada “Miting nedeniyle Yenikapı – Yalova, Yenikapı – Bursa ve Bandırma – Yenikapı- Bostancı hatlarımızda aşağıdaki gibi sefer saatlerimizde değişiklik olmuştur.”

İDO Tarafından Yapılan Diğer Değişiklikler

“17.45 Yenikapı- Yalova hızlı feribot seferleri 18.30’da gerçekleştirilecektir.

17.30 Yenikapı- Bursa hızlı feribot seferimiz 19.00’da gerçekleştirilecektir.

15.30 Bandırma- Yenikapı- Bostancı deniz otobüsü seferimiz 16.30’da gerçekleştirilecektir.

Etkinlik sebebiyle Bursa- Armutlu- Armutlu T.K.- Yenikapı- Kadıköy ve Bursa- Yenikapı- Kadıköy hatlarımızda yolcu tahliyesi / varışında aşağıdaki iskele değişiklikleri yapılmıştır:

14.30 Bursa- Armutlu- Armutlu T.K.- Yenikapı- Kadıköy seferimizin Yenikapı noktası miting nedeniyle Beşiktaş iskelesine olacaktır. Beşiktaş’tan sonra Kadıköy’e devam edilecektir.”

Gerçekleşmesi beklenen diğer sefer değişiklik veya iptalleri için İDO internet sitesini veya sosyal medya adreslerini ziyaret etmeyi unutmayın.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu