HaberlerTürkiye

Husumetlilerinin Yerine Başka Evi Kurşunladılar

Geçtiğimiz günlerde Çorum’da yaşanan olayda, husumetli oldukları bir kişinin evini basan eli silahlı bir grup hem o evi hem de yanlışlıkla o evin yanındaki evi kurşunladılar. Olaya karışan 5 zanlı kısa sürede yakalandı.

Olay Gülabibey Mahallesi Millet 1. Sokak’ta meydana geldi. N.D.’ye ait olduğu belirlenen apartman dairesi ve Ulukavak Mahallesi Sakarya 8. Sokak’taki H.B’ye ait daireler kurşunlanmış ve olayla ilgili olarak İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şubesi ekipleri araştırmalara başlamıştı.

Yaşanan kurşunlama olayının faili olarak  Murat Y. (32), Serdar Ü. (36), Erdoğan D. (19), Okan B. (19) ve S.K’nin (17) isimli kişiler polis tarafından yakalanarak göz altına alındılar. Bu kişilerle birlikte olayda kullanıldığı tespit edilen 3 adet tüfeğe de el konuldu.

Yakalanan zanlıların arasından Murat Y. ve Serdar Ü’nin açık cezaevinde yattıkları ve buradan firar ettikleri, N.D. isimli şahısla aralarında daha önceden husumet olduğu için onun evini kurşunladıkları, diğer H.B.’ye ait evi ise yanlışlıkla kurşunladıkları öğrenildi.

Emniyette işlemleri tamamlanan zanlılar, yapılan sağlık kontrollerinin ardından adliyeye sevk edildiler.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu