HaberlerTeknoloji

Huawei P50 serisi, üç telefon ile Mart ayında tanıtılacak

Zor zamanlar geçiren Huawei P50 serisi Mart ayında üç farklı modelle tanıtılacak. Detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Özellikle ABD yaptırımlarının ardından sıkıntılı dönemler geçirmeye başlayan ve bir süre önce yonga üretiminde de tedarikçi bulma konusunda sıkıntılı günlerin beklediği ortaya çıkan yeni Huawei P50 modellerini tanıtmaya hazırlanıyor.

26 – 28 Mart tarihlerinde tanıtılacak olan yeni Huawei P50 modelinin üç farklı modeli olacak. Piyasaya çıkacak olan modellerden birisi olan P50 Kirin 9000E gelecekken P50 Pro ve P50 Pro+ modellerinde Kirin 9000 yonga seti ile gelecek.

P50, P50 Pro ve P50 Pro+

Huawei P50, P50 Pro ve P50 Pro+

Twitter kullanıcısı @RODENT950’ye göre Huawei tasarımı tamamladı ve telefon seri üretime geçmeye hazır. Yeni seri “yeni bir tasarım” ile gelecek modellerde tasarımın ne gibi değişiklikler içereceği henüz detaylandırılmadı.

P50, P50 Pro ve P50 Pro + kesinlikle yeni bir kamera kurulumu, geliştirilmiş ekran ve oyun özellikleri getirecek. Ön panel OLED kullanılacak. Ön panel için daha önceden LG ve Samsung’dan panel alırken P50 modelinde özellikle Çin pazarına yönelik üretilecek telefonlarda BOE tarafından üretilecek panelleri kullanacak.

Kaynak

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu