HaberlerTürkiye

Huawei İstanbul mağazası 2 günde 4 milyon TL gelir elde etti

Özellikle son dönemlerde yapmış olduğu akıllı cihaz ve diğer teknolojik aletleriyle dünya genelinde tanınan Huawei, Türkiye’deki ikinci şubesini kısa bir süre önce İstanbul’a açmıştı. Şirket tarafından paylaşılan verilere göre İstanbul İstinye Park içerisinde açılan Huawei şubesinde sadece ilk 2 günde 4 milyon TL gelir elde edildi.

İndirimlere İlgi Büyük Oldu

Dünyaca ünlü Huawei firması İstanbul’a şube açacak haberlerinden sonra bile hali hazırda şirketin cihazlarını kullanan bir çok kişi heyecanlanmıştı. İstanbul şubesinin açılmasından sonra firmanın hayranları mağazaya adeta akın ettiler. Özellikle il gün mağazadaki birçok cihazın stoklarını bitiren kullanıcılar şirketin ne denli doğru bir iş yaptığını doğrulamış oldu. Henüz şubenin yeni açılması sebebiyle İstanbul şubesine ilgi hala büyük. Her gün yüzlerce kişi mağazaya giderek firmaya ait çeşitli ürünlere göz atıyor.

Daha Fazla Gelir Hedefleniyor

Teknoloji denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olmayı başaran Huawei, yeni açmış olduğu İstanbul şubesinde özellikle ilk ay büyük bir gelir hedefliyor. Kullanıcılarını mağazaya çekecek büyük indirimlerle ürünlerini satmayı planlayan şirketin hedefleri daha da yukarı seviyelerde. Huawei firmasının ülkemizde ilk açtığı şube olan İzmir şubesi de yeni açıldığı zaman büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Ancak iki şubenin ilk zamanlardaki getirisi karşılaştırılınca İstanbul’da açılan şubenin bir adım önde olacağı görünüyor.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu