EDİTÖR BAŞVURU
Haberler

How To Sell Drugs Online (Fast) Dizisi Konusu, Oyuncuları

Bugüne kadar izlemediğiniz tarzda bir yabancı dizi izliyorsanız How To Sell Drugs Online (Fast) tam da size göre. Dizi yeni sezonu ve bütün detayları yazımızda.

Bugüne kadar izlemediğiniz tarzda bir yabancı dizi izliyorsanız How To Sell Drugs Online (Fast) tam da size göre. Netflix platformunda yayımlanan Alman yapımı bu dizi gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek izleyiciler ile buluşturuldu. Eğer bugüne kadar bütün dizi türlerini izleyip bitirdiyseniz ve farklı bir olay akışı istiyorsanız bu dizi tam da size göre diyebilirim.

Dizi günümüzde birçok dizinin yaptığı gibi Netflix platformunda yayımlanıyor. Şimdiye kadar 2 sezonu yayımlanan bu dizinin her bölümü 30 dakikadan oluşuyor. İMDB tarafından 7,9 puan alan bu dizi pek çok dizi sever tarafından da beğenilmiştir.

How To Sell Drugs Online (Fast) dizisi gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek çekilmiş bir dizi. Ancak bu sizin diziye önyargı ile yaklaşmanıza neden olmasın. Çünkü dizi her ne kadar gerçek hayat hikayesinden oluşuyor olsa da kendine has bir çekiciliği var. Dizinin ilk 3 bölümünü izlediğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız.

How To Sell Drugs Online (Fast) Dizisinin Türü

Dizinin gerçek olaylardan esinlendiğini söylediğimde aklınıza gelen ilk tür dram oldu değil mi? Ancak dizide dram unsurlarına çok fazla yer verilmemiş. Bunun yerine dizinin genelinde komedi söz konusu. Senarist sahnelere yer yer dram eklemiş olsa da bu izleyicileri asla sıkmıyor. Ayrıca dizi suç kategorisine de girmekte.

How To Sell Drugs Online (Fast) Dizisinin Konusu

Dizinin 2 önemli karakteri var. Bunlar çok yakın iki arkadaş. Küçük bir kasabada yaşayan bu arkadaşlar günlerinin önemli bir bölümünü video oyunları oynayarak ve web sitesi tasarlayarak geçiriyor. Bu arkadaşlardan biri asosyal bir öğrenci iken bir diğeri ölümcül bir hastalığa sahip. Ölümcül hastalığı olan çocuk tekerlekli sandalyeye mahkûm ve kısa zaman içerisinde öleceğini biliyor.

Buraya kadar anlattığım kadarıyla kafanızda %100 dram hikayesi canlandı biliyorum. Ancak konu tam olarak buradan ibaret değil. Baş karakterlerden olan asosyal çocuk internet üzerinden uyuşturucu satmak için bir web sitesi tasarlar. Çünkü çocuk Amerika’da tanıştığı ve sonra terk edildiği kızı tekrar kazanmaya çalışacaktır. Asosyal çocuk bir web sitesi tasarlar ve “ectasy” adındaki uyuşturucu maddeyi pazarlamaya başlar. Asosyal çocuk küçük bir hayal ile başladığı bu girişim sonrasında Avrupa ülkeleri içerisindeki en büyük uyuşturucu satıcılarından biri haline gelir. Peki eski kız arkadaş geri dönecek mi?

How To Sell Drugs Online (Fast) Dizisinde Geçen Olaylar

Bir önceki başlıkta anlattıklarım doğrultusunda az çok gerçekleşen olayları tahmin edebilirsiniz. Ele geçirdiği küçük miktardaki uyuşturucuyu satarak zengin bir uyuşturucu satıcısı olan çocuk eski kız arkadaşını sattığı uyuşturucu ile tekrar kazanmaya çalışır. Olaylar da tam bu esnada başlar. Çünkü eski kız arkadaş asosyal çocuğun sattığı ectasy maddesine karşı özel bir ilgi göstermektedir. Ancak bu aşamaya gelen ikili için artık iş işten geçmiştir. Çünkü yasadışı ticaret yaparak suç dünyasına giriş yapan bu çocuklar büyük değişim gösterecektir.

Uyuşturucu söz konulu olan dizilerde ve filmlerde çoğu zaman gerilimli sahneler ile karşı karşıya kalırız. Ama bu durum How To Sell Drugs Online (Fast) dizisi için geçerli değil. İkili ve beraber çalıştığı kişiler çoğu zaman dizinin eğlenceli ve sürükleyici geçmesini sağlıyor. Ancak yine de bazı bölümlerde bu ikilinin başı dertten kurtulmuyor.

Van Helsing Dizisi Konusu, Oyuncuları ve Yeni Bölümleri İçeriğimizde ilginizi çekebilir.

How To Sell Drugs Online (Fast) Dizisinin Oyuncuları

Öncelikle şunu söylemeliyim ki öyle çok tanınmış, herkes tarafından bilinen bir oyuncu kadrosu bulunmuyor. Ancak oyuncular rollerini o kadar benimsemiş ki izlerken sanki her olayın içerisinde varmışsınız gibi hissedebilirsiniz. Dizideki karakterler ve gerçek adları şu şekildedir;

  • Lisa Novak à Anna Lena Klenke
  • Moritz à Maximillian Mundt
  • Daniel Riffert à Damian Hardung
  • Lenny Sander à Danilo Kamperidis
  • Fritzi à Leonie Wesselow
  • Gerda à Luna Schaller
  • Ve daha fazlası

How To Sell Drugs Online (Fast) Dizisinin Oyuncuları

How To Sell Drugs Online (Fast) Dizisinin 3. Sezonu Ne Zaman?

Dizinin bundan önceki yayımlanan iki sezonu da izleyicilerin büyük beğenisini toplamıştı. Bu nedenle dizinin bütün hayranları 3. sezonu merakla beklemekteydi. Yapımcılar tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalar neticesinde 3. sezonun tarihinde yayımlanacağı belli oldu. Bu güzel haberi duyan hayranlar sabırsızlıkla o tarihin gelmesini bekliyor.

How To Sell Drugs Online (Fast) Dizisinin 3. Sezonunda Bizleri Neler Bekliyor?

Dizinin yeni sezonunda neler olacağı tam olarak kestirilemiyor. Önceki bölümlerde olduğu gibi komedi ve dramın devam edeceği tahmin ediliyor. Acaba uyuşturucu satıcısı gençler yakayı ele verdi mi ya da verecek mi?

How to Sell Drugs Online (Fast)

IMDB - 7.9

7.9

Bugüne kadar izlemediğiniz tarzda bir yabancı dizi izliyorsanız How To Sell Drugs Online (Fast) tam da size göre. Netflix platformunda yayımlanan Alman yapımı bu dizi gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek izleyiciler ile buluşturuldu. Eğer bugüne kadar bütün dizi türlerini izleyip bitirdiyseniz ve farklı bir olay akışı istiyorsanız bu dizi tam da size göre diyebilirim.

How to Sell Drugs Online (Fast) izle
User Rating: Be the first one !

İzleyicilerin Yorumları

Diziyi izlemek isteyenlerin bir kısmı bu diziyi daha önceden izleyen kişilerin yorumlarını dikkate alıyor. Bu nedenle bu başlıkta diziyi daha önce izleyen kişilerin yorumlarına yer vereceğim. Ancak öncesinde dizi hakkında kendim birkaç yorum yapmak istiyorum. Öncelikle şunu söylemeliyim ki diziye tereddüt ederek başlayanlardan biri de benim. Dizinin hem gençlik hem komedi hem de dram içermesi nedeniyle klasik dizilerden olduğunu düşünmüştüm. Ancak gerek fragmanlar gerek diğer izleyicilerin yorumları neticesinde bir anlık kararla diziye başladım. Diziyi açtığım ilk andan itibaren sahnelerin tamamı hoşuma gitti. Özellikle asosyal olan karakterin muhteşem değişimi karşısında çok etkilendim. Bu diziyi bütün dizi severlerin izlemesini öneriyorum.

Se*** Yı***: Gerçek hayat hikayelerini seven birisi olarak bu diziyi ilk izleyenlerden biriyim. Başta Alman yapımı olması nedeniyle bölümlerin soğuk karakterler ile geçeceğini (Dark dizisinden bilirsiniz) düşünmüştüm. Ancak izlemeye başladıktan sonra yanıldığımın farkına vardım. Herkese izlemelerini öneriyorum.

Oz*** Di***: Normalde çok fazla dizi izleyen birisi değilim. Çok uzun zaman alması nedeniyle daha çok film izlemeyi tercih eden birisiyim. Ancak diziye başlamamla bitirmem bir oldu. Dizi o kadar sürükleyiciydi ki zamanın nasıl geçtiğinin hiç farkına varmadım diyebilirim.

Ad*** Ka***: Dizideki olay akışı olarak çok güzeldi. Ancak karakter seçiminde eksik kaldıklarını söyleyebilirim. Hasta çocuk dışındaki birçok karakter rolü ile alakasız geldi bana. Ama dizideki geri kalan her detay mükemmeldi diyebilirim.

İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu