HaberlerTeknoloji

Honor Play 4 Pro karaborsa satılıyor

Üzerindeki kızıl ötesi sensörleri ile vücut sıcaklığını ölçebilen Honor Play 4 Pro satışları karaborsaya düştü fiyatı 2 katına çıktı.

Koronavirüs pandemisi ile birlikte pandemide kullanılan bir çok ürünün fiyatının aşırı arttığı, kullanıcılar tarafından talan edildiğini görmekteyiz. Bir dönem maskeler karaborsa haline gelirken daha sonra kolonya, makarna, tuvalet kağıdı ve dezenfektan gibi bir ok ürünün piyasada bulunmadığını ve fiyatının arttığını görmüştük.

Koronavirüs döneminde piyasaya çıkan Honor Play 4 Pro modeli ise bu süreçte karaborsaya düşen ürünlerden birisi haline geldi. Geçtiğimiz hafta tanıtılan Honor Play 4 Pro modeli üzerinde bulunan kızıl ötesi sensörler sayesinde vücut sıcaklığını ölçtüğü belirtilmişti.

Honor Play 4 Pro kara borsa satılıyor

Donanım olarak tepe modellerle kıyaslanabilecek olan bu modelin fiyatı ise 423$ gibi kolay erişilebilir bir seviyede olduğu görülmüştü. Satışa çıkmasının ardından kısa sürede yoğun talep gören akıllı telefon hemen tükendi ve bulunmaz hale geldi. Talep fazla olunca elinde Honor Play 4 Pro modeli olanlar fiyatları iki katına çıkararak satmaya çalışıyor.

Ateş ölçme özelliği sayesinde oldukça fazla ilgi gören akıllı telefon eBay üzerinde 999$’a kadar fiyat ilanlarda yer aldığı görüldü.

pomeranian boo fiyatları
Kaynak
Kaynak

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu