Teknoloji

Honor 60, Snapdragon 778G+ yonga seti ve 12GB RAM ile görüldü

Honor'un 1 Aralık tarihinde duyurmayı planladığı Honor 60 serisinin yeni modelleri Honor 60 ve Honor 60 Pro teknik özellikleri Geekbench testinde görüldü.

Sadece bir kaç gün sonra 1 Aralık 2021 tarihinde Honor tarafından tanıtılacak yeni akıllı telefon modelleri Honor 60  ve Honor 60 Pro modellerinin teknik detayları ortaya çıktı.

Ortaya çıkan test sonuçları ve daha önceki sızıntılar neticesinde Honor 60 ile Honor 60 Pro modellerinin boyur olarak bir biriyle aynı olacak gibi görünüyor.

GeekBench test sonucu

GeekBench test sonucu

HONOR TNA-AN00 kod adıyla testte görülen yeni akıllı telefon modellerinde Snapdragon 778G ve 778G+ model numarası olan Qualcomm SM7325 yonga seti kullanılıyor.  Bu GeekBench testlerindeki ana çekirdek, 2,5 GHz’in üzerindeki saatlere ulaştığından, 778G+ yongasına baktığımızı varsayabiliriz. Test yapılan modelde Android 11 işletim sistemi ve12GB RAM kullanılıyor gibi görünüyor.

Honor 60’ın diğer söylentileri söz konusu olduğunda, hem düz hem de Pro modellerinin, aynı boyutta olmasa da benzerse FHD + OLED panelleri kullanacağını düşünüyoruz. Her ikisi de 50 MP selfie kamerası ile gelecek, ana kamera ise 108 MP olacak. Pro için ayrılabilecek diğer bazı özellikler arasında 120Hz yenileme hızı ve 66W şarj sayılabilir.

Yine de bunlar sadece sızıntı ve düz ve Pro modellerini gerçekte neyin ayıracağı konusunda hala net bir fikrimiz yok. 1 Aralık 2021 tarihinde iki model hakkında bütün bilgilere sahip olacağız.

Kaynak 1 | Kaynak 2

İlginiz Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu