İlginç BilgilerListelerTasarımlar ve Sanat

Home Ofis Çalışanlar İçin Düşünülmüş Harika Kıyafet

Evden çalışan ve görüntülü toplantı veya iş görüşmeleri yapanlar için tasarlanmış harika kıyafetler.

Koronavirüs pandemisi sebebiyle insanlar bir süredir evlerinden çalışıyor ve ofis ortamlarından uzak duruyorlar. Bunun bir çok faydası olduğu gibi bazı zorlukları da yok değil. Mesela işe giderken giyeceğiniz takım elbise o kadar zor gelmez ama evinizden çalışırken bir iş toplantısı olduğu zaman takım elbise giymek ve evde öyle çalışmak gerçekten insanın zoruna gidebilir. Tabi toplantılara veya görüntülü görüşmelerde pijama ile görülmekte sakınca yoksa o zaman iyisiniz.

Ortada böyle bir durum varken yaratıcı ve ticari zekasını çalıştıran insanlar boş durmuyorlar. Japonya’da bir firma bu duruma karşı artık nasıl bir pazar gördüyse yeni pijama takımı üretmiş ve üst kısmı gömlek şeklinde gibi dururken gerisi kalan kısımları normal pijama veya eşofmandan farksız duruyor.

Aşağıda resimlerde kıyafetleri ve giyince görüntülü görüşmelerde nasıl durmanız gerektiğini göreceksniz.

Daha fazla bilgi: Instagram | Facebook | Twitter | İnternet sitesi

İlginç kıyafetler

 

 

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. çok iyi düşünülmüş pandemi sürecinden en mantıklı kıyafet bu olsa gerek ellerinize sağlık ve düşünen kişiye tebrikler

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu