EDİTÖR BAŞVURU
HaberlerListelerSinemaTV Yayınları

Hızlı ve Öfkeli 9 Uzayda mı Geçecek? Vizyon Tarihi Ne zaman?

sevilen aksiyon film serilerinin başında gelen ve uzayda geçeceği söylenen Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filmi yapının hızla tamamlandığı belirtildi.

İlk filmin sinemalarda yayınlanmasının ardından hız ve araba tutkunlarının en sevdiği filmler arasında olan Hızlı ve Öfkeli serisi bir süre sonra iyice aksiyon filmi olmaya başlamıştı ve bu da filmin hayranları tarafından tepkiye neden oluyordu. Hızlı ve Öfkeli 9 filmi de bir süredir zorlu pandemi koşullarında çekilmeye devam ediyor. Filmin yönetmeni Hızlı ve Öfkeli 9 filminde sona doğru yaklaştıklarını belirtti.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan Justin Lin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında artık finale yaklaştıklarını belirterek ses miksajının da tamamlandığını duyurdu. Fakat film tamamlansa bile izleyebilmek için sinema severler Mayıs 2021’e kadar beklemek zorundalar.

Artık her filmde farklı aksiyonların yer aldığı ve araba yarışı yerine iyice aksiyon filmine dönerek tepkilere neden olan senaryolar son filmde artık zirve yapmış diyebiliriz. Daha filmde oynayan oyuncular tarafından önce yapılan açıklamalarda Hızlı ve Öfkeli serinin son filminin uzayda geçeceği söylenmişti.  Asıl merak edilen ne kadar kısmı uzayda geçecek? Arabalarla uzayın alakası ne? Yoksa son çekilen filmde artık tamamen aksiyon filmine mi döndü gibi soruların cevaplarını en azından fragman gelene kadar merakla bekleyeceğiz.

Serinin sondan 3. filmi olacak ve önümüzdeki yıllarla 10. ve 11. filmleri çekilerek seri sonlandırılacak.

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi ne zaman?

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi ne zaman?

Film şimdilik bir aksilik çıkmazsa ve pandemi şartları düzelmeye başlarsa 28 Mayıs 2021’de gösterime girecek. Fakat sizde biliyorsunuz ki yüksek bütçeli filmler gişede yaşanabilecek kötü sonuçlardan dolayı sürekli ileri tarihlere ertelenmektedirler. Eğer salgın bu hızla devam ederse büyük ihtimalle bu filmde ileri bir tarihe ertelenecektir.

Sizce uzayda bir Hızlı ve Öfkeli filmi nasıl olur? Cevaplarınızı yorum kısmında merakla bekliyorum.

İlginiz Çekebilir

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu