HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Hızlı Makyaj Yapmanın Yolları

Cilt Temizliği

Cilt Temizliği

Hızlı Makyaj yapsanız dahi ilk yapmanız gereken cildinizi temizlemek olmalıdır. Temizlik için jel ve bunun için satılan temizleme sütünü kullanacaksınız. Bu işlemin hemen ardından cildinize bir nemlendirici sürerek hızlı makyaja hazır hale getirmelisiniz.

İlgili Makaleler

BB Krem ve Fondöten

BB Krem ve Fondöten

Cildinizde kapatılması gereken önemli kusurlar varsa kısa sürede bunları kaybetmek için fondöten kullanmanız gerekiyor. Ancak doğal bir görünümle bu kusurları kaybetmek istiyorsanız,elinizin yardımı ile hızlı bir şekilde BB krem kullanabilirsiniz.

Göz Bölgesi

Göz Bölgesi

Makyajlarda en zorlu bölgeler göz etrafındaki morluklar dır. Bu bölgeleri hızlıca kapatmak için kapatıcılar dan yardım alabilirsiniz. Bu işlem mor halkalardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Göz makyajında Eyeliner çok önemlidir ancak hızlı makyajda bunun yerine göz kalemi ve rimelden yardım almanızı sizlere tavsiye ediyoruz.Bu iki makyaj malzemesi daha hızlı sonuç almanızda size yardım edecektir. Daha büyük gözlere sahip olmak istiyorsanız, beyaz kalemi makyajda kullanmanız gerekecektir

Allık

Allık

Hızlı makyaj da son noktayı allıkla koyabilirsiniz. Her ortama uygun doğal bir görünüme sahip olmak istiyorsanız kullanmanız gereken allığın renginin şeftali tonlarına sahip olması en iyi tercih olacaktır. Ayrıca allık kullandığınız da yüz hatlarınız daha net bir şekilde ortaya çıkacaktır

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu