EDİTÖR BAŞVURU
Faydalı BilgilerListeler

Hızlı Kilo Vermenizi Sağlayacak Çay

Hızlı Kilo Vermenizi Sağlayacak Çay

Yaz ayı geldi ve birçok kadın, erkek kendini diyete ve sporav erdi. Fakat birçok diyet söylenenin aksine hiç bir işe yaramıyor hatta ve hatta bazıları insan vücuduna çok zararlı diyetler. 1 günde 10 kilo verdiren 5 kilo verdiren diyetlere hiç bir şekilde inanmayın tamamen sizi kandırma amaçlı yapılan saçma sapan yalanlar olduğundan emin olabilirsiniz. 

Çünkü 1 günde 10 kilo veya 5 kilo verme gibi bir şey söz konusu değildir. Söz konusu olsa bile bu çok tehlikeli ve riskli olabilir doktorların ve diyetisyenlerin de dediği gibi çok hızlı kilo vermekte insan vücuduna çok zararlıdır. Size verdiğimiz buçay kilo vermenize yardımcı olacaktır abartılmadığı sürece yapılışı okunduğu sürece size hiç bir şekilde zararı yoktur. Fakat bu çay sihirli bir değnek değildir kilo vermek istiyorsanız tek başına çay veya diyet hiç bir işe yaramayacaktır. Günde en az 45 dakika yürüyüş, yediklerinize dikkat etmek ve yanında da bu çayı yaparsanız zaten faydalarını ve vücudunuzda ki değişimi 1 ay içerisinde göreceksiniz.

Malzemeler :

  • Yarım litre kaynar su
  • 2 Tatlı kaşığı yeşil çay
  • Yarım limon
  • 1 şişe maden suyu

Kolayca Kilo Verdiren Çayımızın Yapılışı :

İlk öncelikle yarım litre suyumuzu kaynatıyoruz. Bu kaynar suya 2 tatlı kaşığı yeşil çay atıyoruz ve 9 – 10 dakika kadar demlenmeye bırakıyoruz çayın demlendiğinden emin olun. Malzemelerimiz de ki yarım limonu demlenmiş çayımızın içine sıkıyoruz ve kabuğuyla beraber çayın içine atıyoruz. Tarifimizin neredeyse sonuna geldik tek yapmamız gereken 1 şişe maden suyunu da çayımızın içerisine boşaltıp oda sıcaklığında beklettikten sonra gün içerisinde öğün aralarında içiyoruz.

Not : Bir seferde içmenize gerek yok buraya dikkat edin gün içerisinde yani öğün aralarında.

Originally posted 2021-11-19 09:34:41.

İlginiz Çekebilir

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu