HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Herkese Yaşamıyla Örnek Olmuş Gamze Yağar Hayatını Kaybetti!

Bir çok ünlü ismin ve dönemin Başbakanı şu anki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da ziyaret ettiği tanıdığı, adına kulüpler kurulan ve herkesi sevgisiyle adeta büyüleyen Gamze YAĞAR sosyal medyada da bir çok takipçiye sahipti , Alman medyasının da yakından takip ettiği ve yaşamına dair televizyon programlarının yapıldığı sevilen bir insandı.

 Babasının açıklaması şu şekilde “Gamze dün akşam (27 Haziran) evimizde, annesinin kollarında can verdi. Bir süredir zaten çok acısı vardı. Ağrılara artık dayanamıyordu. Gamze’yi milyonlarca kişi tanıyor ve seviyordu; hepimizin başı sağolsun” .

Gamze’nin cenazesi Hemmingen DİTİB Camisi’nde kılınacak ve cenaze namazından sonra Türkiye’de memleketi Kayseri’ye getirilerek toprağa verilecek.

Gamze’nin cenazesi Hemmingen DİTİB Camisi’nde kılınacak ve cenaze namazından sonra Türkiye'de memleketi Kayseri’ye getirilerek toprağa verilecek.

İlgili Makaleler
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu