İlginç BilgilerListeler

Her sabah 6’da uyananların yaşadığı hisler

Hayatın En Çok Sorgulandığı Dakikalar

Hayatın En Çok Sorgulandığı Dakikalar

İnsan ömründeki en yoğun hayat sorgulama anları, sabahın 6’sında veya daha erken kalkıldığı vakitler yapılır. İşe gitmek için sabahın kör vaktinde kalkınca, “Neden yaşıyorum ki ben?” diye düşünmeye başlarsınız otomatik olarak.

Bu saatte kalkmanın insan doğasına aykırı olduğunu; hatta belki işinizi değiştirmeyi bile düşünürsünüz. Fakat sonuç ne olur? Yolda uyanıp, hayat koşturmacasına kendinizi bırakınca, ertesi sabah saat 6’ya kadar sorgulama dönemi kapanır. Tam bir kısır döngü!

Durun, Çoraplarınızın Kabahati Yok!

Durun, Çoraplarınızın Kabahati Yok!

Uyandınız, yatağın üzerinde doğruldunuz ve etrafınıza anlamsızca baktınız. Üstünüzü değiştirirken, çoraplarınızı ayağınıza geçirdiniz. Ancak o da ne, uyku sersemi halinizle çorapları yanlış ya da çiftleri farklı şekilde mi giydiniz? Kızmayın onlara, sizi bu saatte kalkmak zorunda bırakan sistem utansın…

Kahvaltı Sorunsalı

Kahvaltı Sorunsalı

Daha güneş bile doğmadan midenizi düşünüyorsanız eğer, önemli bir virajdasınız. Ya o saatte kahvaltı yapıp erkenden acıkacaksınız; veya kendinizi tutup normal bir vakitte atıştıracaksınız. Sabahın 6’sında, bu kararı verebilmenin hayli zor olduğunun da farkındayız…

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu