HaberlerListelerTeknolojiYaşamYaşam - insan

Her Kadının Telefonunda Mutlaka Bulunması Gereken Uygulamalar

Think Dirty

Think Dirty

Almak istediğiniz kozmetik ürünlerinin bütün içeriklerini görmek ister miydiniz?Bu uygulama tarama yoluyla kozmetik ürünün içeriğini gösteriyor bu sayede zararlı maddelerin yoğunluğunu ve azlığını görebiliyorsunuz.

Pepapp

Pepapp

Regl ve ovülasyon günlerinin takibinin yanı sıra bu özel günlerde eğlenceli ve motive edici bildirimleriyle kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Tüm verileri yedekleyip regl dönemlerinizle ilgili düzenli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Beautiful Me

Beautiful Me

Kendi fotoğrafınızı ekliyorsunuz ve uygulama sizin cilt tonunuzu analiz ederek size uygun saç, makyaj ve bakım önerilerinde bulunuyor.

Work Out For Women

Work Out For Women

Spor salonuna gitmeden evde kolayca yapabileceğiniz egzersizlerden oluşuyor. Hem de bu egzersizler sadece kadınlara özel. Daha sağlıklı, daha güzel bir vücut için…

SİM

SİM

Çocuğunuz, eviniz, kendiniz için moda, yaşam, güzellik, astroloji, kişisel gelişim, dekorasyon, yemek tarifleri hakkında işinizi kolaylaştıracak her bilgi tek bir uygulamada toplanmış. Ayrıca “indirim Paylaş” özelliği sayesinde kadınlar nerde ne indirim varsa hepsini paylaşabiliyorlar.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu