HaberlerTV Yayınları

HBO Max, Harry Potter dizisini duyuruldu

Sinema tarihinin en sevilen yapımlarından Harry Potter serisinin dizisi çekileceği duyuruldu. Dizi ilerleyen zamanda HBO Max platformunda yayınlanacak.

2020 yılında yayına başlayan dijital yayın platform HBO Max, bir birinden iddialı yapımlarla rakiplerine meydan okumaya devam ediyor. Sinema tarihinin en büyük markalarından birisi olan Harry Potter ile ilgili bir dizi çekilecek.

Dizi ile ilgili hiç bir resmi açıklama yapılmasa da The Hollywood Reporter bu konuda en güvenilir kaynak. Erken geliştirme sürecinde olan Harry Potter dizisi bu kaynağa göre kesinlikle HBO Max platformunda yayınlanacak. Dizinin Harry Potter serüveninin hangi döneminde olacağı veya neyi konu alacağı ile ilgili şimdilik bir açıklama yok.

The Hollywood Reporter

Geçtiğimiz aylarda Ron Weasley karakteri ile tanınan Rupert Grint, yeniden Harry Potter da yer almak istediğini söylemişti.

Filmin yayınlanmasının üzerinden uzun yıllar geçse de hayranları Harry Potter ile ilgili hemen her gelişmeyi yakından takip ediyorlar.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu