Hayvanlar Alemi

Hayvanların İnsanlardan Daha Sevgi Dolu Olduğunu Gösteren 27 Fotoğraf

Dilsiz dostlarımız hayvanlar bazen bizlere örnek olabilecek hareketler yapabilmektedirler. Dışarıda insanların bir birine saygısı azalmış, dünya genelinde sevgi denen şey artık yok olmaya yüz tutmuşken bir fotoğraf sanatçısı tamamen karşılık beklemeden bir birini seven canlıların fotoğraflarını çekmeyi başarmış. İnsanlara örnek olması gereken bu fotoğraflarda yer alan hayvanların bizlerden çok daha fazla sevgi dolu olduğunu söylememiz mümkün.

Siz yok efenim öyle değil diyebilirsiniz belki ama artık sosyal medyada, televizyonlarda ve yazılı basında görmeye alıştığımız cinayet, kavga ve şiddet onların kendi türleri hatta diğer türlerle bile aralarında meydana gelmiyor. Şimdi kaplan ceylanı yiyor muhabbeti yapmaya gerek yok, orada bile kaplan veya diğer yırtıcı hayvanlar yiyebileceğinden fazlasını öldürmüyor.

Aşağıda bir araya getirdiğimiz 27 fotoğraflar bizlere insanlığımızdan utanmamızı sağlayacak ve kendimizi sorgulamamız gerektiğini gösterecektir.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu