Hayvanlar İçin Hazırlanmış Bir Birinden Güzel 25 Doğum Günü Kutlaması

Bazı hayvan severlerin hayvan dostları için yaptıkları bir birinden güzel 25 doğum günü kutlamasının fotoğraflarını sizler için bir araya getirdik.

Dünyada ilk kez Mısırlılar tarafından kutlandığı bilinen doğum günü daha sonra babililer daha sonrada zamanla günümüze kadar gelen bir ritüel olmuştur. Daha moda olmaya başlamadan önce hükümdarlar tarafından sadece erkek çocuklarına kutlama yapılıyormuş ki o zamanlarda bile erkek çocuklarına daha farklı davranıldığı ortaya çıkıyor.

Daha sonraları bu olay hoşuna giden soylularda çocuklarına doğum günü yapmaya başlayınca bunu gören diğer halkta onlar yapar biz nasıl yapmayız diyerekten çocukları için doğum günü yapmaya başlamışlar. Pastayı getirenler ve kutlama hazırlayanlar mutlu iken yaşlanan insan ne kadar mutludur orası ayrı bir tartışma konusu olabilir aslında ama biz konumuzu fazla dağıtmayalım.

O kadar güzel ve şatafatlı doğum günleri var ki görenleri kıskandırıyor peki sadece insanların mı doğum günü var? Hayır tabi ki doğada birlikte yaşadığımız ve zaman zaman bize aile kadar yakın olan hayvan dostlarımızın da doğum günleri var ve kutlanması onları mutlu ediyor mu bilmesek de yinede yapılabilir. Bazı hayvan severlerin hayvan dostları için yaptıkları bir birinden güzel 25 doğum günü kutlamasının fotoğraflarını sizler için bir araya getirdik.

Exit mobile version