İlginç BilgilerListeler

Hayatınızı Kolaylaştıracak İlginç Buluşlar


Işıklı Terlik

Hayatınızı kolaylaştıracak mükemmel bir icat ışıklı terlik. Gecenin bir vakti uykunuzdan uyandığınızda evde gezinirken, ışık açmakla uğraşmamak için yapabileceğiniz en güzel şey. Hatta elektrikler gittiğinde bile kullanabilirsiniz. Geçirin ayağınıza önünüzü görerek yürüyün.


Pusetli Bisiklet

Yeni anne oldunuz çoğunuzu başkalarına bırakıp gitmek istemiyorsunuz. Bisiklet sürüp biraz kendinize terapi yapmak istiyorsanız bu icat tam size göre. Çocuğunuzu önünüze alıp dilediğinizce gezebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Damlatmayan Kupa

Çay kahve içerken yaşanan en can sıkıcı durumlardan, içtiğiniz içeceğin masada leke bırakması. Eğer sürekli bardak altlığı kullanmıyorsanız genelde kaçınılmaz son olur. Bu güzel ürünle bardağın kenarından akan damla yanda bulunan kanalın içerisinde birikerek damlanın zemine ulaşmasını engelliyor.


Kendini Kurulayan Bank

Yağmur yağdıktan sonra parkta, bahçelerde en sık rastlanan ve şikayet edilen durumlardan birisidir. Bu icat sayesinde bankın yanındaki kolu çevirerek altta kalan kuru kısma üste getirir ve ve bu kısma rahatça oturabilirsiniz. 


Tartılı Kesme Tahtası

Özellikle yeni yeni yemek yapmaya başlayanlar için hayatı kolaylaştıracak mükemmel bir icat. Sürekli de yemek tariflerine bakarak yemek yapıyorsanız. Kestiğiniz ürünleri farklı bir kaba almadan o anda tahta üstünde hızlıca tartabilirsiniz.


İçecekten Gücünü Alan Şarj

İçeceğin yaymış olduğu ısı farkınını enerjiye çevirip şarj edilebilen aletleri hemen şarj eden ilginç ve oldukça da kullanışlı bir buluş. 


Hafızasını Gösteren USB

Hiç bilgisayarınıza takmadan hafızasını görebildiğiniz USB belleğinizle zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.


Turkcell Superbox

Artık hayatımızda asla vazgeçemediğimiz interneti her yerde kullanmamız sağlayacak günümüzün en kullanışlı buluşlarından. Kablo problemi olmadığından evin dekorasyonunu bozmaz. Evdeki herkes tek modemden internete bağlanabilir. Eğer eviniz büyükse ve çekmeyen noktalar varsa yanınıza alıp gidebilirsiniz. Kısaca priz bulabileceğiniz her yerde kablosuz internetiniz olur.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu