HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Hangi Kıyafetler Beli İnce Gösterir?

Ancak az da olsa balık etki bir bayansanız ya da fazla kilolu bir bayansanız, belinizi ince göstermek için modadan destek almanız gerekiyor. Bu yazımızda sizlere belinizi vücut tipinize göre ince gösteren seçimleri nasıl yapacağınızı anlatmaya çalıştık.

Yüksek Bel Giysiler

Yüksek Bel Giysiler

İlgili Makaleler

Belinizi ince göstermek için hayat kurtarıcı bir etkiye sahip olmaları nedeniyle birçok kişi tarafından yüksek bel elbiseler sıklıkla tercih edilmektedir. Bu giysilerin özelliği bel kısmını toplamayı ve vücudunuzun bel bölgesinde oluşan hataları kapatması ile size yardım sağlayacaktır.

A Kesimi elbiseler

A Kesimi elbiseler

A kesimi kıyafetlerin ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu kıyafetler omuzdan bele kadar standart olarak gelip,belden itibaren bollaşması ile bilinmektedir. Bu sayede, bel kısmının ince bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olurlar. A kesimi elbiseleri gerekli kombinle giymeniz çok önemlidir. Dikkat edilmesi gereken nokta, üst kısma giyilen parçanın dar olmasıdır. Bu kombin tek olan elbiseler için değil A kesime sahip etekler için yapılmalıdır.

Kum Saati Vücuda Kavuşun

Kum Saati Vücuda Kavuşun

Panel elbiseler ve peplum giysiler, kum saati olarak adlandırılan vücut tipine kavuşmanız için size yardımcı olan kıyafetlerin başında gelmektedir. Bu elbiseler bel kısmında darlaşması ve alt tarafta genişlemesi ile sizlere uyumlu ve pratik bir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Bu tiplere panel elbise denmektedir. Peplum kıyafetler ise alt tarafta çember oluşturan bir eteğin üzerinde bulunan dar kıyafetleri ifade etmektedir.

Aksesuarlar

Aksesuarlar

Belinizi ince göstermek için tercih edeceğiniz takılarda çok önemlidir. Aksesuar tercihinizi yaparken, kalın olan bölgelerden gözleri farklı bir tarafa çekecek şekilde olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin, uzun sallanan küpeler yada bol gösterişe sahip kolyeler bu aksesuarlar arasında gösterilebilir. Ya da farklı renklere sahip saç bantları yine bu işlevi görebilir.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu