ListelerYaşam - insan

Hangi Burç Neden Aldatır?

Burçlar insanların neden aldattığını da etkileyebilir miydi? Yapılan açıklamalar etkilediği doğrultusunda. Hatta aşağıda hangi burcun neden aldattığını göreceksiniz.

Burçlar hayatımızda karakter analizi yapma bakımından önemli bir yer tutuyor. Bu yüzden karşımızdaki kişiyi de ilk burcunu öğrenerek tanımaya başlarız. Peki, karakteri çok fazla etkileyen bu burçlar insanların neden aldattığını da etkileyebilir miydi? Yapılan açıklamalar etkilediği doğrultusunda. Hatta aşağıda hangi burcun neden aldattığını göreceksiniz.

İnsanlar neden aldatırlar

Koç burcu neden aldatır?

Bir Koç burcunu sürekli ilgi gösterirseniz, onun her dediğini yapmaya çalışırsanız ve gün geçtikçe daha kıskanç bir hal alırsanız kaybedebilirsiniz. Bu tarz davranışlar onun ilgisinin hemen başka bir yöne gitmesine sebep olacaktır.

Boğa burcu neden aldatır?

Boğ burcu aslında çok zor ayrılan burçlar arasındadır. Fakat cinsel isteksizliğiniz ve maddi savurganlıkla beraber maddi anlamda bir dikiş tutturamamanız Boğa burcunun sizi aldatmasına sebep olabilir.

İkizler burcu neden aldatır?

İkizler burcu korumacı yapıdan hiç hoşlanmaz. Bu yüzden çok kıskanç olmanız ilgisini başka tarafa kaydırtabilir.

Yengeç burcu neden aldatır?

Yengeç nazlı bir burç diyebiliriz. Sürekli peşinden koşmanız, aslında ona gösterdiğiniz kişinin dışında biri olmanız, incitmeniz ve çok hırçın olmanız aldatılmanıza sebep olabilir.

Aslan burcu neden aldatır?

Aslan burcunun gururunu kırmanız, sürekli eleştirmeniz, eksik yanlarından bahsetmeniz, desteklememeniz, başarılarını alkışlamamanız onun sizde uzaklaşıp aldatmasına sebep olabilir.

Başak burcu neden aldatır?

Başak burcu kolay kolay aldatmaz diyebiliriz. Çünkü karşısındaki kırmaktan korkar Fakat kültürel seviyeniz düşükse başka birileri ilgisini çekmeye başlayabilir.

Terazi burcu neden aldatır?

Terazi burcu modern, popüler ve saygın insanlardan hoşlanır. Eğer bu yapıda birisi değilseniz ve bakımlı da değilseniz partnerinizin ilgisi başka birilerine kaymaya müsaittir.

Akrep burcu neden aldatır?

Cinsel isteksizliğiniz veya kontrolü onun elinden almak istemeniz sizi aldatmasına sebep olabilir.

Yay burcu neden aldatır?

Gezmeyi çok seven Yay burçları yanında kendisini gibi gezmeyi seven birisi isteyecektir. Gezmeyi sevmemeniz ve farklı kültürlere ilgi duymamanız Yay’ın ilgisini başka taraflara çekebilir.

Oğlak burcu neden aldatır?

Oğlak burcu da kolay kolay aldatmayan burçlar içindedir. Ailesi hakkında kötü konuşmanız veya onu maddi anlamda zorlamanız başka birilerinin ilgisini çekmesine sebep olabilir.

Kova burcu neden aldatır?

Ağır sözler kullanmanız veya sürekli kısıtlamanız Kova burcunun sizden uzaklaşarak başka birine yakınlaşmasına sebep olabilir.

Balık burcu neden aldatır?

Bir Balık burcunun aldatmak için bahaneye ihtiyacı yoktur. Zaten bahanesi de sürekli değişiklik gösterebilir.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu