MagazinTV Yayınları

Hakan Ural, TV8 kanalından ayrıldı

4 yıldır TV8’de sabah probramı yapan Hakan Ural, sosyal medya hesabından TV8’den ayrıldığını açıkladı. Ural, Kanal D ekranında yayınlanacak ve 2. sayfa programının yerine geçecek yeni programı sunacağı iddia edildi.

Magazin basınında ortaya atılan iddiaya göre Kanal D’de sabahları yayınlanan magazin programı 2. Sayfa programının yerine Hakan URAL’ın sunacağı yeni bir program getirelecek. Bu iddiaların Hakan URAL’ın 4 yıldır program sunduğu TV8 kanalından ayrılmasının hemen ardından gelmesi dikkat çekti. Sosyal medya hesabından kanaldan ayrıldığını açıklayan Ural’ın paylaşımındaki “Profesyonel bir teklif aldım” ifadesi ise Acun Ilıcalı’ya gönderme mi yapıyor yorumlarına sebep oldu.

KANAL D EKRANLARINDA 2 SAYFA’NIN YERİNE GELECEK YENİ PROGRAMI SUNACAK

Bir süredir Kanal D ekranlarında her sabah görmeye alıştığımız Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt’ın birlikte sunduğu 2. Sayfa programı yayından kaldırılacak ve bu programın yerine Hakan Ural’ın sunacağı yeni bir program getirilecek.

hakan ural kanal d sabah programı

HAKAN URAL TAKİPÇİLERİNE “4 YILDIR YAYIN YAPTIĞIM TV8’DE SON GÜNÜM” DEDİ

Magazin basınında Kanal D iddialarının ortaya çıktığı saatlerde Hakan Ural, sosyal medya hesabından TV8 kanalından ayrıldığını “Evet bugün 4 yıldır yayın yapma şansı bulduğum TV8 deki son günüm… Her anlamda anlatılması mümkün olmayan birbirinden güzel anıları bana yaşattığı için başta sevgili kardeşim dostum arkadaşım Acun Ilıcalı olmak üzere tüm ekip ve birbirinden değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim… Özellikle bizi yalnız bırakmayan ilgi alaka gösteren bu programın var olmasına başarılı olmasına sebep siz izleyenlere minnettarım. Bir kusur kabahatim olmuşsa “ki muhakkak olmuştur” Affola. Bu arada profesyonel bir teklif aldığım bir başka kanalda yakın zamanda başlayacağım Allah mahcup etmez ise doğrudur. Kalın sağlıcakla.” ifadeleriyle duyurdu.

PAYLAŞIMINDA ACUN ILICALI’YA GÖNDERME Mİ YAPTI?

Hakan Ural’ın paylaşımında yer alan “Bu arada profesyonel bir teklif aldım” ifadesinin kullanması akıllara acaba Acun Ilıcalı’ya bir göndermede mi bulundu sorusunu getirdi.

hakan ural ayrılma paylaşımı

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu