HaberlerTürkiye

Haftaya A101 marketlerde Samsung Galaxy M20 satılacak

Ülkemizde faaliyette olan en büyük marketler zincirinden birisi olan A101’in 2 Mayıs günü için hazırlanmış olduğu aktüel ürünler arasında dikkat çeken birçok güzel teknolojik alet de bulunuyor. Açıklanan aktüel ürünler listesinde en çok dikkat çeken ise Samsung Galaxy M20 modeli akıllı telefon oldu. Samsung’un orta segment akıllı telefonları arasında yer alan ve 5 üzerinden 4.4 puan alan M20, büyük bir hayran kitlesine sahip. Kısacası güzel bir telefon olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy M20 Modelinin Sistem Özellikleri

Ön (Selfie) Kamera 8,0 MP.

Dahili Hafıza 32 GB.

RAM Kapasitesi 3 GB RAM.

Pil Gücü 5000 mAh.

Ekran Boyutu 6,3 inç

Kamera Çözünürlüğü 13 MP + 5 MP.

Çift Hat Yok

Açıklanan bilgilere göre Samsung Galaxy M20 akıllı telefonunun 1579 TL gibi bir fiyata sahip olması bekleniyor. Bunun için de gayet makul ve piyasanın altında dememiz yanlış olmaz.

A101 tarafından açıklanan aktüel ürünler bununla sınırlı değil tabii ki. Galaxy M20’nin yanı sıra 1 TB WD Elements HDD ürünü de 279 TL gibi oldukça uygun bir fiyata alıcısını bekliyor olacak.

Tüm bunların yanı sıra 55 inçlik Samsung 55NU7300 kavisli televizyon da tüm A101 marketlerinde müşterisini bekleyecek. Önümüzdeki hafta A101 marketlerinin önünde uzun kuyruklar olacak gibi duruyor. Sizler de şimdiden hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu