Yıldız Oyuncu Genç Yaşta Futbolu Bıraktı

Leicester City'nin şampiyonlukta büyük payı olan yıldız oyuncusu Riyad Mahrez resmi Facebook hesabı üzerinden f

Leicester City’nin 27 Yaşındaki Yıldızı Mahrez, Futbolu Bıraktığını açıkladı

Leicester City takımının Premier Lig şampiyonu olmasında en büyük paylardan birine sahip olan 27 yaşındaki yıldız oyuncu Riyad Mahrez‘den herkesi şaşırtacak bir açıklama geldi.

Mahrez, resmi Facebook üzerinden yaptığı açıklamada doktorlarına danıştığını ve bunun sonucunda futbolu bırakma kararı aldığını sevenlerine duyurdu. Fakat yıldız oyuncunun diğer sosyal medya hesaplarından başka bir açıklama gelmeyince hesabın hacklenmiş olabileceği akıllara geldi. Diğer yandan yapılan paylaşımın ardından saatler geçmesine rağmen oyuncudan ne başka bir açıklama geldi nede yapılan paylaşım silindi.

“HER ZAMAN KALBİMDE OLACAKSINIZ”

“Birçok doktordan görüş aldıktan sonra futbolu bırakmaya karar verdim. Futbolcu olarak zamanımı tamamladım, birkaç şey söylemek istiyorum. Bu şehirde bana iyi davranan ve destek veren herkese teşekkür etmek istiyorum. Her zaman kalbimde olacaksınız.” diye paylaşmıştı.

Mahrez’de hacklerin kurbanı oldu.

Son alınan bilgilere göre Ingiltere’nin ünlü gazetelerinden Independent ile iletişim haline geçen Leicester City yöneticileri, yıldız oyuncunun hesabının hacklendiğini, oyuncunun futbolu bırakmadığını ve yapılan paylaşımın silinmesi için Facebook ile irtibata geçildiğini belirttiler.


Yorumlar