Çukur dizisi 3. sezon ilk sahne yayımlandı

Çukur 3. sezon 1. bölüm
pomeranian boo fiyatları

Türkiye’nin en çok izlenen dizlerinden birisi olan Çukur dizisinin 3. sezon 1. bölümünden ilk sahne yayımlandı. 3. Sezon 16 Eylül günü izleyicisiyle buluşacak.

Bir süre önce yayınlan kaldırılacağı ile ilgili haberler çıkan Çukur dizisinin hayranlarının Ay Yapım’ın henüz çekimlere başlamamasından dolayı endişeli bekleyişi sona erdi. 1 Eylül tarihinde 3. sezon çekimine başlayan ekip 16 Eylül Pazartesi günü yayınlanacak 3. sezon 1. bölümden ilk kesiti sosyal medyadan paylaştı.

PAYLAŞIM ÇOK KISA SÜREDE YÜZLERCE BEĞENİ VE RETWEET YAPILDI

Çukur 3. sezon 1. bölüm

Show Tv resmi sosyal medya hesabından Çukur dizisinin yeni sezonuyla ilgili paylaşım yapıldı. Paylaşımda dizinin başrollerinden Vartolu Saadettin cezaevi koğuşunda ki görünülerle başlıyor. Dizi hayranları uzun zamandır bekledikleri paylaşımını kısa sürede beğeni ve paylaşım yağmuruna tuttular.

ÇUKUR DİZİSİNE KATILAN YENİ İSİMLER

3. sezonuna iyi bir giriş yapmak isteyen çukur dizisi, oyuncu kadrosunuda yeni katılan oyuncularla genişletti. Diziye 3. sezonda dahil olan son oyuncu ise Hakan: Muhafız dizisinden aşina olduğumuz Ayça Ayşin Turan oldu. Karakter ile ilgili henüz bir bilgi olmasa da, Netflix’te yer alan diziside de gördüğümüz aksiyon sahnelerinde yer alacaktır.

Ayrıca Bknz.  Ah Nerede Dediğimiz Yeşilçam Filmleri