Oppo Reno 2’nin ilk resmi tanıtım videoları yayınlandı

Oppo-Reno-2 tanıtım videosu
85% Ortalama Puan

Oppo Reno 2

Yeni çıkacak telefonun özellikleri üst düzey olmasa da tasarımı ile kullanıcıları cezbetmeyi başarıyor. Özellikle köpek balığı sırtı şeklindeki kamerası çok hoş görünüyor.

Tasarım
%80
Selfie Kamerası
%90
pomeranian boo fiyatları
Akıllı telefon üreticisi Oppo’nun 28 Ağustos 2019 tarihinde resmi olarak tanıtacağı yeni akıllı telefonu Oppo Reno 2 modelinin tanıtılmasına kısa bir süre kala Oppo Reno 2 serisi ile ilgili ilk tanıtım videoları yayınlandı.
Yayınlanan görüntülerde yeni modelde yer alacak 20x dijital zoom özelliğine dikkat çekilirken, yeni eklenen bir çok özellikte kullanıcılara gösteriliyor. Oppo Reno 2 modelinde daha önce satılan modellere nazaran kullanıcılara çok daha net ve aynı zamanda sarsıntısız video çekme deneyimi sunan Ultra Steady Mode‘un kullanımı da videoda gösteriliyor.

Ayrıca Bknz.  Siber Saldırı Nedir? Ağ Saldırıları ve Ağ Güvenlik Yöntemleri Nelerdir?

OPPO RENO 2 modeli dört arka kamera ile gelecek

Bir süre önce internette paylaşılan Oppo Reno 2 serisine ait olduğu iddia edilen tanıtım posterlerinde yeni akıllı telefonun 4 arka kamerası olacağı iddia edilmişti. Ayrıca ön kısmı tamamen ekran olan telefonun selfie kamerası ise köpek balığı yüzgeci şeklinde telefonun üst kısmına yerleştirilmiş.