Redmi Note 9S Tanıtım Tarihi Belli Oldu

4 Arka Kameralı Redmi Note 9S Tanıtım Tarihi Belli Oldu
pomeranian boo fiyatları

Çinli akıllı telefon ve teknoloji üreticisi Xiaomi geçen hafta yeni akıllı telefon modelleri Redmi Note 9 Pro ve Pro Max modellerini tanıtmıştı. Son çıkan haberlere göre ise yine aynı seride yer alacak fakat arka kısmında dört kamera yer alan yeni bir telefonu Singapur’da düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak.

Redmi Note 9S Tanıtım Tarihi

Çinli Xiaomi’nin bir alt markası olan Redmi ailesine yeni akıllı telefonlar eklenmeye devam ediyor. Xiaomi geçen hafta düzenlediği etkinlik sırasında Redmi Note ailesinin yeni iki üyesi Redmi Note 9 Pro ve Pro Max modellerini piyasaya sürmüştü..

Twitter üzerinde yapılan bir paylaşımda yine aynı seriye dahil olacak olan Redmi Note 9S modelinin 23 Mart 2020 tarihinde Singapur’da yapılacak olan etkinlikte tanıtılacağı söylendi. Paylaşımda yayınlanan ve telefona ait olduğu söylenen görselleri incelediğimizde telefonun arka kısmında 4 kamera ve DotDisplay tasarıma sahip delikli ekran yer  alıyor. M2003J6A1G model numarasıyla karşımıza çıkacak yeni telefonun kod adının Merlin olduğu söylendi.

Hali hazırda satışa çıkan Redmi Note 9 Pro serisinde Snapdragon 750G işlemcisi kullanılmıştı. Fakat tanıtılacak olan Note 9S modelinde MediaTek mi yoksa yine Snapdragon mu kullanacağı belli değil. 6,67 inçten biraz daha küçük ekrana sahip olması beklenen telefonun ekranı FHD+ çözünürlüğünde olacak. 5.020 mAh gibi yüksek kapasiteli bir bataryanın kullanıldığı telefon aynı zaman 18W hızlı şarj özelliğine sahip. Son olarak telefon 4 GB RAM / 64 GB hafızaya sahip ve 6 GB RAM / 128 GB depolama alanına sahip iki farklı modeli olacak.

Ayrıca Bknz.  Dinamo Zagrep 4-1 Fenerbahçe Maç Özeti