Nusr-Et’e Özendi Az Kaldı Restoranı Yakıyordu

pomeranian boo fiyatları

Artık et ve yemek deyince akla gelen ilk isim hiç şüphesiz fenomen kasap Nusr-Et diyebiliriz. Tabi Nusret Gökçe‘nin bu kadar fenomen olması ve bununla birlikte de paraya para dememesini örnek alanlarda elbette olacaktır. 

Rusya’nın Moskova şehrinde bir et lokantasında şef olarak çalışan Erdal Şef, müşterilerin masasında servis yapacağı sırada kamerayı da görünce Nusret gibi şov yapmak istiyor. Tabi herkes başarılı olacak diye bir kaide olmadığı için ve birazda gaza gelince ateşin daha fazla yükselmesi için etin üzerine döktüğü yağ birden parlıyor ve tavana kadar ulaşıyor. 

Her güvenlikli mekan gibi bu restoranda da yakın sistemi olunca bir den yangın sistemi devreye giriyor, dükkanda bulunan bütün müşterilerin üzerine birden su püskürtülmeye başlıyor ve insanlar ne yapacaklarını şaşırarak kaçmaya başlıyorlar. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Erdal Şef bir müşterisinin doğum günü olduğu için bu şovu yaptığını ve müşterinin 10 bin dolarlık hesabın yanında 750 dolar bahşiş bıraktığını söylüyor. Her ne olursa olsun bir şov için insanların keyfini kaçırmak ve hayatlarını tehlikeye atmak hiç hoş değil.

Taklitlerden kaçınınız.

Erdal Şef’in şov yaparken ki videosu. Daha doğrusu yapmaya çalışırken.

Ayrıca Bknz.  Dünyanın En Sinirli Kedisi İle Tanışmaya Hazır mısınız?