İstanbullular İçin Süper Fırsat, Yarın Ticari Taksiler Sadece 1 TL

pomeranian boo fiyatları

Ticari taksilerle onları arayan yolcuları en kısa yoldan bir araya getiren mobil uygulama BiTaksi, 1 Mart Perşembe günü özel bir kampanya yapıyor. Yapılan bu kampanya kapsamında 1 Mart’ta BiTaksi uygulaması ile sadece İstanbul’da yapılacak olan yolculuklarda yolcular sadece 1 TL ödeyecekler.

Yapılan yolculukların ödemesini nakitin yanında banka kartı, kredi kartı ve BKM Express gibi farklı seçeneklerle yapabilen uygulamada her hangi bir katılım yapılmasına gerek kalmadan yolcular 30 TL’ye kadar olan yolculuklarda sadece 1 TL ödeyerek seyahat edebilecekler.

BiTaksi ile BKM Express‘in ortak yaptığı bu kampanyadan bütün kullanıcılar sadece 1 kere faydalanabilecekler.  Seyahat edildikten sonra ödeme ekranına gelindiğinde 29 TL otomatik olarak hemen düşecek.

BiTaksi güvenilir midir?

Uygulamanın 7/24 kesintisiz hizmet veren bir çağrı merkezi bulunuyor ve BiTaksi ile çağrılan taksinin plakası, şoförün adı, telefon numarası, hizmet kalitesi gibi bir çok bilgiye daha taksiye binmeden bakılabiliyor. Ocak 2018 verilerine göre 2.6 milyon kişinin indirdiği uygulama ile şimdiye kadar 15 milyondan fazla seyahat gerçekleştirildi.

Ayrıca Bknz.  Geçmişte Adnan Oktar'ın Programına Katılan Ünlü İsimler