Anne Sütünün Önemi / Kullanılacak En Taze Devam Sütü

Anne sütünün kazandırdığı bağışıklığı, anne sütünün bebeğe uygunluğunu, bebeğin gelişimine sağladığı katkıyı hi

Anne sütünün bebeğimiz için en önemlisi olduğunu ve ne olursa olsun ilk 6 ay anne sütüyle beslememiz gerektiğini tüm anneler biliyor. Sütü gelmeyen anneler çok üzülüyor, bebeğimi nasıl besleyeceğim, aç mı kalıyor, neden kilo almıyor gibi bir sürü soru yer ediniyor akıllarda. Maalesef böyle durumlarda bebeklerimiz için takviye almamız gerekiyor, bebek sütleri gibi. Ben bu konuda en çok Humana markasına güveniyorum , şükür ki çok kullanmadım sütüm gelmeye başladıktan sonra.

Zaten az gelen sütüm 6. aydan sonra iyice kesildi ve devam sütü kullanmak durumunda kaldım. 1.sini kullandığım ve memnun kaldığım için ayrıca tazeliğine ve kalitesine güvendiğim için Humana 2 ile devam ettik. Humana, kendi sağdıkları sütleri hiç bekletmeden 48 saat içinde mamaya dönüştürüyorlar ve bu nedenle aslında en taze oldukları biliniyor. 

Anne sütünün kazandırdığı bağışıklığı, anne sütünün bebeğe uygunluğunu, bebeğin gelişimine sağladığı katkıyı hiçbir ürün maalesef veremez. Anne sütü ile beslemek bu nedenle çok önemlidir. Ne olursa olsun öncelikle sütünüzü arttırmayı deneyin.

Yorumlar