Ahmet HAKAN Sunduğu Haber İçin İzleyicilerden Özür Diledi

Üç günlük cezasının ardından cezaevinden çıkışını adeta bir şov haline getiren Seren Serengil'in tahliye edilme

Magazin dünyasını bir süredir meşgul eden ve nihayet geçtiğimiz günlerde zorlama hapis cezasını çekmek için sadece 3 günlük cezasını çekmek için cezaevinde yatan Seren Serengil‘in tahliyesi de magazinsel oldu. 

Cezaevine girişini ve daha sonrada çıkışını adeta bir şov haline getiren ünlü isim, ülke genelindeki bütün magazin programlarının yanı sıra ana haber bültenlerinde de yer almayı başardı. Hakkında yapılan bu haberlerle ilgili en çarpıcı yorumu ise Kanal D ana haber sunucusu Ahmet Hakan yaptı.

HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLİYORUZ

Kamera görüntüleriyle birlikte yaşanan gelişmeleri izleyiciye aktaran Ahmet Hakan, haberin tamamlanmasından sonra ise bütün izleyicilerden özür diledi. 

Özründe Türkiye’nin genel olarak içerisinde bulunduğu konum ve durumu vurgulayarak, “10 şehit haberi verdim. Afrin harekatı zorlu biçimde sürüyor. Siyasi çekişmeler ise alıp başını gitmiş durumda. Böyle bir günde bir magazin ünlüsünün, bir başka magazin ünlüsünün gıybetini yaptı diye 3 gün hapse girmesinin ve bunun tadını çıkarmasının haberini ekrana getirdiğimiz için hepinizden özür diliyoruz. Kusura bakmayın” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar