ListelerOyun Dünyası

GWENT Thronebreaker Oyun İncelemesi

GWENT, iki kişinin deste yapıp, bu destelerden en güçlüsünün kazanmasına odaklanıyor. Ancak ortada ne mana, ne de can var. Konumuz tabii ki GWENT’in kendisi değil. CD Project RED, Gamescom 2017’de oyunun takipçilerine efsanevi bir haber verdi: GWENT: Thronebreaker

Thronebreaker, yeni bir senaryo ve iki Kuzey Krallığı’nın kraliçesi olan Meve’in hikayesini gözler önüne seriyor. Meve, oldukça güçlü ve elini kana bulamaktan korkmayan bir kraliçe. Zamanında Geralt’a Yaruga Köprüsü Savaşı’nın ardından şövalyelik vermişti. Geralt’ın, Geralt of Rivia adı da tam olarak bu hikayeden geliyor; çünkü Meve’in ülkesi Rivia ve Lyria. 

Hikaye, 15 saatlik uzunlukta olacak ve Hearts of Stone’dan bol bol diyalog içerecek. Oyunu, Hearthstone’un tavern brawl’ları veya One Night in Karazhan genişlemesi gibi düşünebilirsiniz. GWENT Thronebreaker’da bir yandan düşünce provoke etme arayışlarına girerken, kaynaklar toplamak ve bir yandan da oyunun kurallarını çılgınca beklenmedik biçimde değiştiren, özel yapılmış hikaye savaşlarına girmekle birlikte Witcher dünyasının yeni ve daha önce hiç görülmemiş bölümlerini keşfedeceğiz.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu