ListelerOyun DünyasıTeknoloji

GTA 5 Bir hafta boyunca ücretsiz oluyor!

Dünyanın en çok satan ve oynanan oyunlarından GTA oyununu Epic Games Store tarafından ücretiz dağıtılacak.

Geçtiğimiz günlerde söylentileri çıkan ücretsiz GTA V ile ilgili söylentiler doğru çıktı. Epic Games Store bu hafta son yılların en iyi hediyesini vererek şimdiye kadar en çok satan oyunlardan birisi olan GTA V ücretsiz olarak dağıtacak.

gta 5 ücretsiz indir

Haber şirketin resmi Twitter hesabından önce paylaşıldı hemen ardından kısa süre içerisinde silinse de haber ortaya çıktı.

GTA Ucretsiz indir
Herkesin merakla beklediği bu kampanya bugün 18:00’da başlayacak ve 1 hafta devam ettikten sonra 21 Mayıs 18:00’da sona erecek. Oyunu ücretsiz almak için kütüphanenize eklemeniz yeterli, indirmeseniz bile artık ömür boyu ücretsiz kullanabilirsiniz.

GTA 5 hikaye modu ve GTA Online‘da oyunu oynayabilirsiniz.

Oyun tarihinin en çok satan 3. oyunu olma özelliğine sahip GTA 5 oyunu toplamda 120 milyon kopya saterken, 6 yıl önce piyasaya çıkan oyunun 2019 yılında bile 15 milyon kopya satması oyunun başarısını göstermektedir

Neden ücretsiz oluyor derseniz, oyunun yapımcısı asıl gelirini oyun içi satışlardan kazandığı için aslına kazan kazan üzerine kurulu bir hediye.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu