ListelerOyun Dünyası

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi ve Detayları

Üç kez F1 şampiyonu olan Jackie Stewart zamanında “Nurburgring Nordschleife’yi sevdiğini söyleyen bir pilot ya yalan söylüyordur ya da asla yeterince hızlı gitmemiştir” demişti. Haliyle, GT Sport’un pist listesindeki en muazzam parkur olan Nordschleife’de, üstelik gece yarışmak, bir yarış pilotunun baş başa kalacağı en zorlayıcı tecrübelerden birisi olsa gerek. Polyphony Digital de Gamescom’da yayınladığı yeni fragmanda da tam olarak bu konuya değindi.

Son derece dar yapısı, 24 km’lik uzunluğu ve 170 virajıyla tam bir “yeşil cehennem” olan Nordschleife, GT Sport’ta sizi bekleyen onlarca parkurdan birisi. Beta döneminde deneyim ettiğimiz gibiGT2’den beri en köklü fizik güncellemesini içeren, grafikler konusunda da konsolun sınırlarını zorlayan yapım, Ekim ayında bizlerle buluşacak ve e-sporlar konusunda da GT Academy ile başarılan her şeyi bir adım ileriye götürmeyi hedefliyor. 

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi

Gran Turismo Sport oyunun çıkış tarihinin 18 Ekim 2017 olacağı açıklandı.

GRAN TURISMO SPORT Trailer (E3 2017) PS4

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu