Tasarımlar ve Sanat

Gözlerinizi Zorlayacak 27 Fotoğraf

İsviçre doğumlu fotoğraf sanatçısı Monica Carvalho, çektiği farklı fotoğrafları bir araya getirerek beyin yakan yeni fotoğraflar ortaya çıkartıyor. Hazırladığı fotoğraflara bakınca bir süre sonra gözler gerçekle gördüğünü ayırmakta zorlanmaya başlıyor.

Dünyanın çeşitli yerlerini gezen sanatçı çektiği fotoğrafları photoshop ile montajladıktan sonra sosyal medya hesabından paylaşmaya başladı. Kısa bir süre sonra tanınmaya başlayınca artık paylaşımları dünya çapında bilinir bir hal aldı. Kendisini “sanatsal sürecim, tanıdık olanı yeni bir bakış açısıyla bakmak için kendime meydan okumak. Fotomontajlar üretmek için fotoğraflarımı Photoshop’taki seyahatlerimden ve günlük hayattan birleştiriyorum. Amacım size ilham vermek ve dünyaya farklı şekilde bakmanızı sağlamak!, Sanatsal sloganım basit: sıra dışı olağanüstü yapmak! Sıradan şeylere bakma şeklinizi değiştirirseniz, yeni bir potansiyel kazanabileceklerine inanıyorum: kıyafetler, insanlar, yiyecek, mimarlık, doğa, hayvanlar – her şeyin ilham verme gücü .” ifadeleriyle anlatan sanatçının hazırladığı fotoğraflardan en güzellerini sizler için bir araya getirdim. Daha fazlasını ve yeni eklediklerini görmek için aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi: Instagram | inprnt.com | Facebook

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu